Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány keresztneved van?

Hány keresztneved van?

Figyelt kérdés

febr. 13. 22:34
A kérdező szavazást indított:
1
2
56 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kettő és kifejezetten tetszik is mert "egyedi". Egyetemen 3 ugyan olyan nevű volt (vezeték-és első keresztnév), de a második keresztnév nem stimmelt. 😊
febr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy, és szeretem.
febr. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy. Elég sok idő volt megszeretni, mert túlzottan komolynak, és nem hozzám illőnek éreztem. Bónusz, hogy eddig, huszonév alatt, nagyon kevés ilyen nevűvel találkoztam, de mindannyian nagyon aranyosak és kedvesek voltak.
febr. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kettő, csak elcsesztem mikor legutóbb csináltattam a személyimet, és a második keresztnevemet nem írtam bele a személyi igazalványhoz kitöltendő papírokba. Gondoltam nem szükséges, miután meghalt apukám, mert ugyanaz volt a nevünk, és csak a második keresztnévvel különböztettek meg bennünket. Így a második keresztnevem nem szerepel a személyi igazolványomban. Nem is szóltak, hogy a születési anyakönyvi kivonatomba nem úgy szerepel a nevem.
febr. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos csak egy, azt meg nem szeretem. A szüleimnek kettő-kettő van és mindketten utálták mindig is a másodikat, ezért mi csak egyet kaptunk fejenként. Akkor már igazán választhattak volna szebbeket xd
febr. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy, elvagyok vele, különösebben nem egyedi, de nem is annyira gyakori. De azért voltak jobb nevek is aláhúzva abban a Ladó utónévkönyvben.😁
febr. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Kettő, mindkettő szép és ritka, de elég lenne egy, mivel a másikat úgysem használom.
febr. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem a szüleim egyet adtak, de nem szerettem mert nagyon gyakori. 14 évesen elé lett íratva a mostani nevem amivel bemutatkozok, így most kettő van. Hivatalos helyeken használom csak írásban mindkettőt.
febr. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy, de az dupla. Annamária. Emellé már nem kell másik :D
febr. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hála az égnek egy, mert a vezetéknevem is hosszú, és sokaknak bonyolult is. Plusz a férjem vezetéknevét is felvettem pluszban, így elég hosszú, nem hiányozna oda még 1 keresztnév.
febr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!