Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lett az elmúlt pár...

Miért lett az elmúlt pár évben ekkora divat, hogy csóri kisgyerekeket hurcolásszák a szülők keresztülkasul a városon?

Figyelt kérdés
40 sem vagyok, de mi egy év alatt sem utaztunk ennyit, mint ma egy általános iskolás egy hónapban.

febr. 15. 07:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
pl azért, mert a dél-pesti gyerek kitalálta, hogy ő márpedig gyermekvasutas akar lenni (észak-Buda) és az apukája lelkesen igent mondott ellentétben annó az apukája szüleivel :D
febr. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ja. Egyébként az is játszhat, hogy mindenki dicséri a Facebookon a Hegede Lajos utcai SPECIÁLIS általános iskolát, így Timikéval/Domikával MUSZÁJ oda járni minden nap a Wekerle telepről...
febr. 15. 07:58
 3/21 A kérdező kommentje:
Amely fiktív intézmény a 3. kerületben van.
febr. 15. 07:59
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
Bocs, de honnan tudod, hogy mennyit utazik naponta "egy általános iskolás" - követed öket, mindegyiket, vagy honnan veszed ezt az állítást????
febr. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Onnan például, hogy én messzire járok dolgozni, és ugyanott szállnak fel arra a buszra a kisgyerekkel, amivel én 40 percet utazom, és jönnek végig velem.
febr. 15. 08:07
 6/21 A kérdező kommentje:
Illetve gyermekes kollégáktól is rendszeresen hallom, hogy ilyen külön óra, olyan sport... Én is rendszeresen sportoltam, jártam külön órára. Valahogy sikerült kerületen belül megoldani.
febr. 15. 08:09
 7/21 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom, hogy konkrétan mire gondolsz, de én most 33 éves vagyok, kb 20 éves koromig minden nyáron mentünk legalább 10 napra nyaralni szerte az országban. Mivel apa szeret horgászni, ezért horgászni is sokszor mentünk.


Tehát mi sokat utaztunk. Ezzel mi a problémád?

febr. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyám, nincs minden sarkon uszoda, sportpálya, nyelviskola. Hallatlan.
febr. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem nyáron, napi szinten az iskolába, sportolni, külön óra. Baromira megterhelő ez idegileg egy 8-10 éves gyereknek hosszabb távon.
febr. 15. 08:14
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Vidéken is van ám olyan, hogy másik településre hordják a gyereket a "jó" iskolába például. Onnan meg sportolni, zenélni, bármi. Ez ilyen. Nem mindegy, hogy hova adod oda szívesen azt a gyereket, akit te nagyon szeretsz, a legjobbat akarod neki, hogy olyan alapokat kapjon a jövőjével, amivel felelős szülőként te is egyetértesz. Olyan sportra, amit szeret, én is átviszem az egész városon, mert ő ezt szereti. Iskolát meg nem azért választunk, hogy ő oda akar menni, mert a barátja is oda jár. Egy általános iskolát kezdő gyerek ebben még nem tud kompetensen dönteni. A kisgimiről már talán.
febr. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!