Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Félénk típus vagyok, viszont...

Félénk típus vagyok, viszont van egy férfi, aki szerintem furcsán viselkedik velem. Jól látom…?⬇️

Figyelt kérdés
Tőlem 15 évvel idősebb kollégám (40), akivel a kötelező minimumnál többet nem beszéltem. Előfordult, hogy mosolygott rám miközben mélyen a szemembe nézett vagy hosszasabban nézett, miközben szemben álltam vele és más szólt hozzá, máskor viszont egyáltalán nem néz rám. Alapvetően mindenkivel kedvesen és nyitottan viselkedik, én viszont kicsit félénk típus vagyok, nem tudok kapásból közvetlen lenni mindenkivel. Úgy gondolom, hogy neki ez feltűnhetett és ezért próbált kedves lenni, aztán láthatta, hogy “reménytelen” vagyok és inkább már nem akar barátkozni?

febr. 16. 01:01
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Egyszerű kollegiális kapcsolat érdekében próbál téged megnyitni. Látja, hogy zárkózott vagy, szorongsz.


Ne képzej bele többet.

febr. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

A kedvesség nem egyenlő azzal hogy akar is tőled valamit.

Voltak már velem nagyon taplók és engem akartak!

febr. 16. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem viselkedik veled furcsán. Max. tényleg csak annyit akart, hogy feloldodj és kommunikálj, de mivel nem sikerült így nem erőlködik. Én is nehezen nyitok vagy semennyire sem engem is próbáltak megnyitni mások, de nem tudtak, ezért feladták. Ebben nincs semmi.
febr. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem értem, egy szóval nem írtam, hogy akar tőlem valamit.
febr. 16. 11:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezzel együtt mégis lehet, hogy akar tőled valamit.

Ha ezt te is így szeretnéd, akkor annyit tegyél meg, hogy felé fordulsz, amikor hozzád beszél, és legalább próbálj meg mosolyogni, vagy válaszolni neki.

febr. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, én semmit nem szeretnék tőle.
febr. 16. 13:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg ne menj oda hozzá.
febr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
xd
febr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!