Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy viselkedik egy igazi férfi?

Hogy viselkedik egy igazi férfi?

Figyelt kérdés

Szerintetek hogy viselkedik egy igazi férfi? Milyen tulajdonságok jellemzik őt?

Érdekell a téma mert 24 évesen nem érzem magam férfinak.



nov. 25. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Vállalod a felelősséget a tetteid után, nem hazudsz és tisztelettudó vagy a nőkkel és gyengébbel szemben is. Legyen olyan jellemed, hogy tükörbe tudj nézni. Igazából sokaknak más számít, de nem árt, ha ilyen alap dolgok megvannak benned, mint a bizalom. A magabiztosságat azért nem írom, mert nem mindenki tud az lenni, pedig kellene.
nov. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Filmajánló: James Bond filmek. Az összes!
nov. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Nem vicc, kivételesen valóban jókat mond! https://www.youtube.com/watch?v=PhJOWpm4O1A
nov. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

Nem gyerekes, ill. kisstílű.

Gáláns, - értelemszerű, hogy elsősorban a nők irányába.

Udvarias.

Előzékeny.

Határozott.

Energikus.

Felelősség-, ill. céltudatos.

Képes uralni az érzelmeit, indulatait.

Megfontolt.

Őszinte, - amit meg lehet oldani tapintatosan is, nem feltétlenül egyenlő azzal, hogy másokat eltaposunk.

Ápolt.

Széles látókörű, objektív.

Jól működő önkritikával, egészséges humorérzékkel bír.


Igazából nem létezik ilyen férfi - szerintem, - de nem baj, ha minél több meg van ezekből egy férfiban.

nov. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
4. leírtad a 3. videóját?
nov. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Csak fogadd el önmagad, és ha úgy érzed, hogy valamit másképp szeretnél csinálni, akkor változtass. Ne mások szerint éld az életed, mert akkor nem leszel több mint egy báb.
nov. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Barnabas333 ***** válasza:
8%
Józanul is mer táncolni a nőkkel.
nov. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%

24 évesen ritka szerintem. De 40 körül már előfordul.


Az igazi férfi támogató. Nem problemazik hulyesegeken. Tudja mit akar es azt is hogy a masik mit akar.

nov. 26. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Barnabas333 ***** válasza:
11%
Egyébként meg teljesen mindegy az vagy-e, ha nem vagy jóképű és gazdag, akkor az sem ér semmit. Annyit, hogy kedvelni fog sok nő az életben emiatt, meg a sármod miatt és kész. Saját tapasztalat. 46f céges bulikon rám büszke a tulaj is, meg imádnak a kolléganők, de kész. Egyszer randiztam egy hölggyel, ő azt mondta, ha ugyanilyet keresek mint én nőbe, nem fogok találni, milyen igaza lett. A lényeg, hogy remélem jóképű js vagy mert az igazi férfi és jó pasi jelző önmagában kevés. Persze nagy előny az tény. De ha a társkereső oldalakat veszem alapul, ott ezt egy nő se tudja az emberről. És mivel meg sem próbálják megismerni a másikat, ki se fog derülni...
nov. 26. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Bírja a terhelést. Lelki értelemben értem és nem kap hiszti rohamot. Pl. ha valami lelkileg megterhelő dologban van, akkor látszanak rajta az érzelmek, de nem nyavalyog, hanem kezeli.

Ha valami felüdítő dologban van, akkor pedig tud önfeledten örülni, képes ezt az örömöt másokra is átragasztani, jó a társaságában lenni.

Határozott. Tudja mit akar és tudja hogyan érje azt el. És el is éri.

nov. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!