Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az oktató zaklatja a barátnőme...

Az oktató zaklatja a barátnőmet???

Figyelt kérdés

Sziasztok. A párom most csinálja a jogosítványt, 19 éves lány. Körülbelül eddig 7-8 alkalommal volt vezetni,de úgy érzem, hogy az oktatója átlép egy határt és a zaklatás irányába megy. Párom mindig elmeséli nekem az órán elhangzott szóváltásokat. Az első pár alkalommal még csak szerintem viccelődések voltak, amik beleférhetnek a beszélgetésbe, apró "megjegyzések": "szép lány" "elmehetnénk randizni" stb,nevettek rajta, ezt még nem fogom fel rossznak. Sajnos úgy érzem, hogy egyre bátrabb az ember. Mai órán 3 olyan mondata volt, ami nekem átlépte a határt, a 3.a legdurvább. 1.: hátra fordult párom tolatásnál, oktató mondta, hogy rendesen kihasználja a testi adottságait. 2.: mondta neki,hogy olyan szűken vegye a kanyart ,mint amilyen szűk nadrágban van. Ez a kettő alapból elnézhető is lehetne ,nem feltétlenül rossz a szándék, de egyre több és komolyabb ilyet mond neki. A 3.: "Nagyon gyorsan indulsz, erőszakold meg magad és finomabban indulj, vagy én erőszakollak meg" valami ilyesmi volt ...a mondat közben párom még a mondat első felére válaszolta, hogy jó, mondata végére érve az oktató reflektált, hogy "ha megengeded nem is erőszak". Ezt persze nevetve, viccként tálalva. Én gondolom túl, vagy ez már tényleg sok egy kb 45 éves férfi oktató és egy 19 éves tanuló lány esetében?

Ami a legnagyobb aggodalmam, hogy páromban nincsen vészcsengő, nincs egy ösztönös félelemérzet. Szentül meg van győződve róla, hogy ez tényleg csak vicc és hogy milyen jóban vannak és hogy nem is komolyan mondja,mert rendes ember ...nevet rajta ő is, ezzel teszi alá a lovat.


Azt gondolom, hogy ilyet viccből sem szabadna és hiába nevetve, viccként van tálalva, komoly. Egyre több a testére való utalás.

Kérlek segítsetek, hogy látjátok ezt? Túlgondolom és páromnak van igaza, nincsen semmi baj, vagy tényleg egy veszélyhelyzet van kibontakozóban?

Nagyon szépen köszönöm nektek!!!!!


febr. 16. 19:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

"Nagyon gyorsan indulsz, erőszakold meg magad és finomabban indulj, vagy én erőszakollak meg"


Ez nem vicc. Az ilyen oktatótól vissza kéne vonni az engedélyét.

febr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Döntse el a barátnőd.


Ha akarja, kérjen igazolást az elvégzett órákról, és menjen át máshová. Azért azt is elmondhatja majd, hogy miért.

febr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen oktatóm volt. Bár én férfi vagyok de sokszor volt olyan, hogy úgy vettek fel, hogy még az előző tanuló volt soron és kivittük a buszállomásra, meg ilyenek. Azokra is nyomult mindig, már engem zavart, nemhogy őket. De egy köcsög volt alapjáraton is, a COVID miatt félbe kellett hagyni a vezetést és még a pénzem is lenyúlta, amit addig befizettem. Én leváltottam.
febr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
92%
Alacsony intelligencia, USA-ban szarrá perelnék szexizmus és zaklatás miatt.
febr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Addig hagyja ott, míg nem fajul el jobban. Az ilyen férgeket élve kéne elásni. Mindent szabad jelzésnek fog fel, ha nevet a barátnőd, mert zavarvab van, ha nem reagál azt is.
febr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
A csajodat ez miert is nem zavarja? Ezen gondolkoztal mar?
febr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem kéne hogy egy lánynak beleférjen ilyesfajta "vicccelődés" (egyáltalán nem az) az értékrendjébe.

Szerintem oktatót kellene válteni, de én nem tudom mi sülhet el rosszul (pl. oktatót vált -> oktató szól a másiknak hogy "a vizsgán legyél rendkívül, elképzelhetetlenül szigorú").

Az ilyesfajta "szexuális célzatú poénkodás" abnormális, egyértelmű bepróbálkozás és valószínűleg egyre bátrabb lesz, ha nem kap jeleket hogy többet hasonló "hétköznapi témák pajzánosítva" ne kerüljön szóba.

febr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

Nem zaklatás, csak szemtelenkedés amire a csajod vevő. Ha nem lenne vevő rá, már rég leállította volna a fazont első megszólalásnál. Egy hét múlva már meg is fogja tapizni.


Szóval ha elsőre meglesz neki a forgalmi vizsga, én elgondolkodnék mit tett/nem tett/tűrt el érte.

febr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%

"Ha nem lenne vevő rá, már rég leállította volna a fazont első megszólalásnál."

. Körhely. Csak mintha nem tűnne fel, hogy itt a lány eléggé ki van szolgáltatva a helyzetnek.

febr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

". Körhely. Csak mintha nem tűnne fel, hogy itt a lány eléggé ki van szolgáltatva a helyzetnek."

Át lehet menni máshoz, de lehetőleg olyanhoz akit a nyomulós oktató nem ismer.

febr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!