Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy oktatóm ráébresztett...

Egy oktatóm ráébresztett arra, hogy sose kaphatok meg egy olyan pasit, mint ő?

Figyelt kérdés
Alapképzésről van szó, ahol van egy oktatóm, aki kb. azokkal az értékekkel rendelkezik, amik nekem fontosak. Maga a tanárom egyébként nem az esetem ezért nem kifejezetten róla szól a kérdés, hanem a hozzá hasonló férfiakról, ugyanis pár napnyi agyalás után rájöttem arra, hogy sose lennék elég jó egy ilyen kaliberű férfinak. Őszintén fogalmam sincs, hogy mi miatt érzem ezt vagy eleve honnan jön ez az érzés, de nagyon rossz. Hogy küzdjem le?

2022. szept. 11. 20:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne fantáziálj annyif hülyeségekről és akkor megkíméled magad attól, hogy valaki anélkül összetörné a szíved, hogy egyáltalán tudna arról, hogy megszülettél valaha.
2022. szept. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
14%

Akkor itt az idő, hogy elkezdj tenni azért, hogy elérhető legyen számodra az ilyen férfiak.


Kezd azzal, hogy cselekszel és utána gondolkodsz.

2022. szept. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Attol függ; mik azok az értékek amiket vonzónak találsz?
2022. szept. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

#1

Az esetek többségében saját magam töröm össze a saját szívemet.

#2

Mit értesz az alatt, hogy előbb cselekedjek, mint gondolkodjak? Ebből túl sok jó nem sülhet ki, nem?

#3 Kedves, intelligens, udvarias, humoros, segítőkész, megbízható, nem nagyképű, figyelmes, igényes (beszéde, megnyilvánulása), tájékozott, művelt.

2022. szept. 11. 20:32
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért érzed ezt mert ő idősebb, és ezzel jár, hogy összeszedettebb az élete minden területén, kiforrottabb a személyisége. A korához pedig hozzá jön, hogy intelligens is, hiszen az oktatód. Ezek a dolgok tudatosan, vagy tudat alatt tiszteletet ébresztenek benned, felnézel rá ezek miatt, márpedig akire felnézünk, ahhoz nyilván nem érezzük elégnek magunkat.

De az oktatód is csak emberből van, neki is van egy rakás hibája, max ezeket nem mutatja a diákjainak.

2022. szept. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
#4 azt, hogy előbb beszélgetsz az adott férfival és nem alaptalan gondolataiddal beszéled le magad róla. Csak jó sülhet ki belőle.. pl hogy nem gyártasz kifogásokat, hogy miért is nem vagy neki elég jó.
2022. szept. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

4, ez azért nem tűnik rocket-sciencenek. Mármint az elvárások listája... nyilván nem egy putriban fogod megtalálni álmaid hercegét, de azért van egy jópár normális, igényes (tulajodnképpen ilyet akarsz:D) férfi.


A kérdés az, hogy már mirét ne kaphatnál meg egy ilyen férfit. Mi az indokod? Azon kívül, hogy szerinted nem.:D Mert remélem azt tudod, hogy a másik pont leszrja, hogy szerinte dmegkaphatod-e, ha ő szeretné, hogy megkapd:D Teljesen értelmetlen a saját vágyaidat letörni.

2022. szept. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Anyukám mindig azt mondja, hogy más mindig hat polccal fentebb helyezi el magát, én meg ennyivel lentebb. Szerinte nem látom reálisan magam, de szerintem meg igen, csak van önkritikám. Szóval azt akarom ebből kihozni, hogy lehet igaza van, de nem tudom, mert szerintem nincs.
2022. szept. 11. 20:49
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

8, öhm... tehát? Mi az, ami miatt egy ilyen férfi nem akarna veled lenni?


Azon kívül, hogy kissé bugrisnak tűnsz:D De ez egyébként egyáltalán nem kizáró ok, pláne ha még fiatal vagy:D

2022. szept. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Nem tudom.
2022. szept. 11. 21:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!