Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány éves voltál 2000- ben?és...

Hány éves voltál 2000- ben?és melyik volt életed legjobb szilvesztere?

Figyelt kérdés
elég nagy esemény új évezredbe lépni,a 21. századba. mindig érdekelt mások ezt,hogy élték meg? én jól emlékszem 12 éves voltam ( lány) a szüleimmel csak szokásosan megvártuk az éjfélt néztük a kabarékat semmi egyéb,de a csillárra és egész plafonra szalagokat aggattunk,buék lufikat vettünk,gyerekpezsgő,konfetti stb,fénykép is van róla,és úgy éreztem sose felejtem el. gyerek voltál vagy felnőtt,kikkel és hol voltál? és azt is elmesélheted melyik volt életed legjobb szilvesztere? ha emlékszel az évre vagy a korodra,de főként,hogy kivel és hogy ünnepelted? nekem a legjobbak még suliskoromban általában haverokkal házibuli náluk vagy nálunk .
febr. 18. 06:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

4 éves voltam

Nem emlékszem a szilveszterre


Legelső emlékem nekem is hasonló volt,ment a saskabaré, ablakból néztünk a tűzijátékot,este ettuk a lencsét és a malacot

febr. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%

18

katasztrofális volt a 2000-es szilveszterem

elmentünk egy bárba benyomni néhány tequilát voltak egy páran de nem volt teltház, de ennyi aztán egy óra másfél múlva visszamentünk a lakásra

otthon kellett ülni és nézni ahogy a lépcsőház gangos udvarból durrognak a tüzijátékok és annak fényeit ami enyhén se volt egy nagy élmény ennél még az is jobb lett volna ha maradunk a bárban vagy natúrban részegen felmegyek megnézni a tüzijátékot egyedül

Tök sötét volt még a tévé se mehetett

Mindegy kaptunk egy üveg Dom Perignont ajándékba én azt egyedül megittam némi Martinit utána ráhúztam aztán a tök sötétben már igencsak részegen elaludtam

Rendkívűl mérges voltam

febr. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
12 voltam én is, szüleim barátainál voltunk szilveszterezni, minden évben vagy ők jöttek hozzánk, vagy mi mentünk hozzájuk. Erre pont emlékszem, mi voltunk náluk, odafelé a belvároson mentünk keresztül, és rengetegen már az esti bulira gyűltek össze, én kicsit irigykedtem is, hogy az utcabál tuti sokkal jobb lesz. De egyébként anyuékkal sem volt rossz, szokás szerint társasoztunk, ment a tévében a szilveszteri műsor, táncolunk is kicsit, mint akkoriban minden évben.
febr. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
19 voltam.Egy házibuliban voltam,full vártam a világvégét.Éjfél.Aztán úgy alakult hogy táncoltam olyan 10óra felé egy lánnyal.Már félrészeg voltam.Bementem vele egy raktárhelységbe kicsit ellenni.Gondoltam végzünk éjfélig.Hát nem,olyan félhárom volt mire végeztem😂Így éltem túl a nagy világvégét😂
febr. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

3 éves voltam, tehát nem emlékszem rá. Viszont a szüleim szerencsére végigkamerázták a gyerekkoromat, így erről az estéről is van felvétel. Nálunk gyűlt össze az egész család, nagyszülők, unokatestvérek stb, volt sok kaja, és egy torta amin a 2000-res felirat volt megy egy malac figura.

Életem legjobb szilvesztere az volt amikor 19 évesen 3 unokatesómmal elmentünk bulizni. Sosem voltam szórakozóhelyen (egyébként azóta sem), szóval tök jó élmény volt meg tetszett úgy az egész.

febr. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem emlékszem a 2000-es szilveszteremre. 10 éves voltam akkor, tehát nyilván otthon voltam a szülőkkel. Mi is mindig jól kidíszítettük a lakást.

A szilvesztereim általában nem sikerültek valami jól. Az egyik legjobb még valamikor 13-14 éves korom körül volt, mikor egyik barátnőmhöz átmentem és társasoztunk. A másik meg, amikor kb. 20 évesen egy csomó barátommal Pesten sétálgattunk egész éjjel, benéztünk közben bulihelyekre, mekibe, stb.

febr. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
4 éves voltam. Volt 2-3 szilveszter még évekkel ezelőtt, társas, beszélgetés, ilyenek... A többit itthon töltöttem a családdal. Egyébként nem szeretem a szilvesztereket, nagy része kuka volt...
febr. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
21%
13, fogalmam sincs melyik lehetett a legjobb. Teljesen értelmetlen számomra a szilveszterezés. Mármint maga a jelenség, hogy miért kell így ünnepelni, ahogy.
febr. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

6 éves voltam. Nem emlékszem hogy telt ez a szilveszter.

Nem volt legjobb szilveszterem, sosem szerettem.

febr. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Na, én nyertem itt akkor, 26 voltam 2000-ben, és azt hiszem otthon kuksoltam.

Annak ellenére, hogy volt egy rakat haverom, csak épp egyik se hívott sehova.

Hétköznapokban meg annál többet jöttek, kerestek, nem lehetett lerázni őket.

Csak valahogy mindig a buliknál, újévkor voltam elfelejtve.

febr. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!