Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mondjam el a legjobb...

Hogyan mondjam el a legjobb barátnőmnek hogy nem akarok velük szilveszterezni?

Figyelt kérdés
A társaságnak én vagyok a bohóca. Mindenki rajtam röhög, csak mert szociális fóbiám van és nem úgy reagálok a helyzetekre ahogy kellene. Fóbiám ellenére szerettem emberek között lenni, de most már elegem lett. Depis is vagyok jó ideje, nincs nekem kedvem kimenni a házból. Konkrétan 1 évig senki nem írt nekem a társaságból, most meg így 1 év után hívnak szilveszterezni. Azelőtt is vagy 2 fiúval beszéltem onnan, azok is csak megb@szni akartak volna, aztán látták hogy velem nem megy és hanyagoltak. Most a legjobb barátnőm kéri hogy szilveszterezzünk velük, csakmert ott van egy srác aki bejön neki és alakulóban vannak, de nincs kedvem megint ott bohóckodni egyedül, hogy senki hozzám se szól, legjobb barátnőm is magasról lesz@r mikor ott vagyunk.

2021. dec. 21. 05:23
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
ott lesz* egy srác
2021. dec. 21. 05:24
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szvsz ez nem a neked való társaság.

"Legjobb" barátnőd így viselkedik ha van egy harmadik személy is? Lesz@r? Én ezen gondolkodnék el.


Kellemes ünnepeket.

2021. dec. 21. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

05:25

Na jó, ő nem sz@r le, hanem rajtam viccelődik és beszólogat mások előtt hogy megalázzon, de mikor ketten vagyunk teljesen másképp viselkedik velem :))

Köszönöm, viszont!

2021. dec. 21. 05:32
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Ezért sincsenek barátaim! :) Pontosan leírtad, milyenek is az emberek valójában...


Egyszerűen mond meg neki/nekik hogy nincs kedved és nem mész!

2021. dec. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nekem sincsenek barátaim, csak ezek voltak de már ahogy említettem velük sem tartom a kapcsolatot kb. 1 éve. Kinek kellenek ilyen kétszínű emberek?

Az lesz, meg fogom mondani hogy nincs kedvem. Úgysem veszítek semmit ha emiatt nem fognak hívni többé sehová.

2021. dec. 21. 06:17
 6/14 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem is mondd meg hogy nincs kedved.

Barátnőddel azt is közölheted higgadtan, hogy nem esik jól az a viselkedése amikor mások előtt beszól, négyszemközt meg teljesen más.

2021. dec. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ez a lány inkább az ellenséged, mint a barátod.
2021. dec. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Erre én is rájöttem.

A legrosszabb az egészben hogy unokatestvérem, így nem tudom teljesen megszüntetni vele a kapcsolatot, pedig szeretném.

2021. dec. 21. 06:53
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
"fáj ha mások előtt ezt csinálod velem, négyszemközt meg normális vagy" - beszéld meg vele.
2021. dec. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi Gizi, de nem megyek azért, hogy rajtam röhöghessetek.
2021. dec. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!