Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretitek az egyetemi éveiteket?

Szeretitek az egyetemi éveiteket?

Figyelt kérdés

febr. 18. 08:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon jók voltak.
febr. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Abból a szempontból volt rossz, hogy a szakot nem én választottam, hanem a szüleim kényszerítették rám. Az első fele jó volt, a második rossz.. Ismertem meg kedves embereket ott.. 🙂 A közös nevetések. Egyszer vettem csopitársamnak egy Hellt, haha.. 😀😀 Örült neki. 😏😏
febr. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
imádtam minden percét
febr. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak főiskolai voltak. És levelezőn.

Ezen kívül voltam kolis is de az meg érettségi utáni 2 éves képzés volt.


Egyik se jött be. Pl a kolinak zárt a rendszere ejszaka ki se mehetsz, nem cigizhetsz de sehol, barátoddal nem lehetsz. Igy nem egyszer lógtam pl hétvégén a páromnál aludtam 100 kmrel arrébb, aztan hetfon hajnalban indulva estem be a hetfoi első órákra néha mindenféle megelőző alvás nelkul. A suli leginkabb arrol szólt, hogy birom ki ébren az órákat. Es ezt nem egyszer megcsinaltam hogy a barátomtol esek be suliba, kihagyva a kollégiumi szállást.



A fosulin a közösen megszervezett sulin kívüli tanuláson vizsgákra készulésen vagy egyutt osztálytársaknál, vagy magántanárokkal egyutt oszt.tarsakkal, ezeken kivul semmilyen kapcsolatunk nem volt. Egyszer se jártunk össze tanulason kivul bármi másra.

febr. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Én szerettem.
febr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Psycho ***** válasza:
100%

Az alapképzés nagyon jó volt! A legtöbb hülyeség ott történt 🤣 Jó volt a közösség, a tanárok is, szóval még az órákat is élveztem.

Az MA középszerű volt, nem mondanám nagy durranásnak, de igazából nem is panaszkodom.

Utána lehúztam még 2 évet szakirányú továbbképzésen levelezőn, de érdekes módon azt mondom, az még jobb is volt, mint az MA. A közösség és közösségi élet is (mai napig van, akikkel tartom a kapcsolatot), meg a képzés is.


Mindent egybevetve: igen, bár voltak különbségek, de szerettem az egyetemi éveket 😊

febr. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%
2-es vagyok. Rendes pali volt pedig, csíptem őt.. Sajnos azóta sem láttam, elsodorta a sors másmerre.
febr. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%
2-es vagyok, ebben mégis mi lepontozni való van???
febr. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem volt jó közösség, ment a másikra való féltékenykedés, meg a "X ne kapjon anyagot ha kér", "annak se adjunk aki adna neki" és hasonlók.

Bulizások nem igazán, vagy max szűk társaságban és a "ha X is ott van akkó' én nemmegyek" típusú megnyilvánulások.

febr. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Le lettem pontozva nullára, hát rendben, így legyen kedves az ember, legközelebb nem adok belőle senkinek, hanem megiszom egyedül az összes Hellt.. Bunkók.. 😡😡
febr. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!