Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szeretitek a Gyakori...

Miért szeretitek a Gyakori kérdések oldalt?

Figyelt kérdés

dec. 20. 20:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert anonim.
dec. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Függő lettem, amúgy nincséletem.
dec. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%
Mert kevésbé érzem magam tőle magányosnak.
dec. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Tükörkép a magyar társadalomról (sajnos).
dec. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, raszoktam 16 éve, érdekes megfigyelni amúgy, hogy változik az oldal színvonala.
dec. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Az idióta kėrdėsek miatt.

Bár ha ėn kėrdezek azt általában törlik a moderátorok,nem ėrtem hogy miėrt.

dec. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

PixieWoods


Romlott vagy javult a színvonal?

dec. 20. 20:58
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Sokat lehet tanulni belőle (főleg a család rovatból) az élet olyan területeiről, amikbe amúgy nekem nincs belelátásom. Plusz lehet osztani az észt, és naivul hinni abban, hogy sok ember életét pozitívan megváltoztathatom. (Bár valószínű, hogy a csak általam adott sokezer javaslatból a kérdezők egyetlen egyet sem váltottak cselekvésre, és még mindig ugyanabban a mocsárban fürödnek a bántalmazó családtagjukkal közös háztartásban.)
dec. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Kevésbé érzem magam egyedül. Jó olvasni, hogy mások is átéltek hasonlót vagy például, hogy másokat is foglalkoztat az a kérdés ami engem is. A válaszok is érdekelnek, hogy ki mit gondol. Vannak kérdések meg olyan válaszok is amik már volt, hogy megnevettetek. Meg bár anonim az oldal, de próbálom gyakorolni azt, hogy mondjam el a saját véleményem vagy gondolataimat és ne zárjak mindent magamba.
dec. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%
Nem szeretem.
dec. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!