Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi jó a másnaposság ellen?

Mi jó a másnaposság ellen?

Figyelt kérdés

Most kavarog a gyomrom,előző este hánytam.

Nagyon rossz,étvágyam egyáltalán nincs de tudtam enni annak ellenére.

Nagy ritka hogy iszok.

Nem tudom tartani a mértéket,sikerült a dolog.

Azon gondolkoztam hogy megint hánynom kéne és elmúlana ez a szörnyű érzés a gyomromban.

A fejfájás elviselhető,nem durva olyan szinten.


febr. 18. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Sok víz, cukros löttyöket ne igyál. Vegyél be vmit fejfájásra is és pihenj. Kb ennyit tehetsz.
febr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
vitamin + tea + egészséges kaja, gyümölcsturmix
febr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Ráiszol egy felest. Komolyan!
febr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Húsleves!!
febr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%
Aspirin?
febr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
Energia ital
febr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
Kalciumtabletta. Sok-sok víz. Húsleves... Kávé. Jaja, Hell is életmentő lehet. Jó írja 6-os. 🙂🙂
febr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Legközelebb ilyen van, akkor savanyúság leve, vagy pici ecet felöntve fél liter vízzel. Komolyan csodákat tesz. Jobb húzóra meginni, de ha nem megy, vagy nagyon szar a gyomrod, akkor kortyonként. Ezek után, ha tudsz enni, akkor egy jó reggeli, lehetőleg valami sós, rántotta, szalonna, nyers zöldségek, vagy egy instant ramen, ha szar a gyomrod, akkor egy pirítóst erőltess le valahogy, de igazából bármi megteszi, amit meg tudsz enni, a lényeg, hogy vigyél be elektrolitokat, vizet meg valamit, ami helyreteszi a vércukrod.

Ha szoktál kávézni, akkor igyál kávét. Ha nem, akkor inkább ne, mert csak ront a fejfájáson.

Utána mindenképp próbálj meg kakilni, és zuhanyozni, aztán elmenni egy rövidke sétára.

Ha nagyon szar a gyomrod, a vaníliafagyi mindig jó opció, és kb. az egyetlen kaja, aminek visszafelé pont olyan íze van, mint mikor eszed, nincs ez a gusztustalan savas-fájdalmas hányásíz. Ha érint téged a morális része, és te is szétstresszeled magad amiatt, hogy gáz voltál-e tegnap este, akkor takarítsd ki a lakást. Én fizikailag nem szoktam szarul lenni másnap, legalább is nem annyira, amit a fenti praktikák nem oldanak meg, de mindig visszagondolok arra, hogy úristen, mit mondtam, jézusom, még karaokeeztam is, traumadumpingoltam, a telefonom nem merem megnézni, és valahogy csökken az önostorozás, ha hasznossá teszem magam, és rendet teszek otthon.

febr. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amúgy lepontozó csírák, mikben vagytok? Fáj, hogy más időnként elengedi magát? Miért?

Akkor most elmondom, amit hallani akartok: igen, ti vagytok a legjobbak, hogy ti soha nem isztok, jobbak vagytok, mint mi, hitvány pondrók, sosem sütkérezhetünk még a nagyságotok árnyékában sem, köszönjük, hogy vagytok, örökké józan félistenek!

febr. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Idő közben jobban lettem.

A csoki nyugtató hatású a gyomorra.

Ez működött.

Víz is.

De leginkább az idő.

Kösz mindenkinek!

Utólag olvasom :D

febr. 19. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!