Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Másnaposság ellen bevált ötletek?

Másnaposság ellen bevált ötletek?

Figyelt kérdés
Madárcsicsergős délutánt!A helyzet az,hogy tegnap egyik haveromnál buli volt megünnepeltük az érettségit(leginkább a matek kettest)és piszkosul berúgtam hánytam is pedig nem szoktam.Isten tudja hogyan,de hazataláltam úgy,hogy a buli 70km-re volt a falumtól.Most is nagyon durván hányingerem van és általános rosszullét fogott el.Tiszta büdös vagyok,de nem merek elmenni fürdeni se,mert baj lesz belőle.Én hülye még reggel 8kor ittam kilépőnek egy sört meg egy rövidet.Tippek,ötletek,hogyan enyhíthetném a másnaposságot.Elsősorban tapasztalt emberek tanácsait várom,de minden ötletet szívesen meghallgatok!
2023. máj. 24. 12:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Normaflore nekem szokott segíteni ezügyben.
2023. máj. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Hát, ha 8-kor még ittál arra nincs sok, szerintem csak a pihenés, meg lehet jön kis rókázás, amivel még jobban is jársz mert gyorsabban kiürül belőled.

Én egy idő után olyan rosszul viseltem a másnapokat, hogy totál leszoktam az alkoholról, legutóbb ittam egy sört, aztán ennyi. Persze nem ilyen fiatalon mint te vagy most.


Normaflore jó a beleknek, fájdalomcsillapító csökkenti az esetleges fájdalmat, B vitamin jó a szédülésre, sok folyadékpótlás, lehetőleg víz, tea, leves.

2023. máj. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hiánypótló kérdés, még 678-szor kérdezte meg valaki. Nekem a hideg, bubis ásványvíz jön be, bele multivitamin pezsgőtabletta. De ha nincs otthon ilyesmi akkor is sok folyadék, bármi.
2023. máj. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Vitamin az jó lehet, viszont én másnaposan magnéziumtól úgy f*stam, mint a kefekötő, szóval azzal csak módjával.
2023. máj. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem az vált be, hogy nem ittam alkoholt.
2023. máj. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

5-ös:Miért nem lehet 4-5 havonta összeülni a haverokkal főleg érettségi után???

2023. máj. 24. 12:57
 7/17 anonim ***** válasza:

Igyál még:D

Amugy a forró húsleves a jó másnaposságra.

2023. máj. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Most estig biztos nem iszok😂
2023. máj. 24. 13:00
 9/17 anonim ***** válasza:
Szensavas asvanyviz, bufogni jo erre. Valami szaraz keksz vagy piritos csak, tea esetleg. Ha faj a fejed, Nurofen. Es ami nekem csodat tesz, de orvos mas miatt fel is irta, es tudom, hogy epp a szedessel valo visszaelesek miatt rossz hire van, az az iksz betus gyogyszer.
2023. máj. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Sajnos étvágyam egyáltalán nincs.Vettem be kb 2 órával ezelőtt algopyrint,most kicsit jobb tőle,de nagyon szédülök és a hányinger sem múlt el.No mindegy,majd csak elmúlik valamikor
2023. máj. 24. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!