Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Másnaposság ellen mi jó?...

Másnaposság ellen mi jó? Mindent eszek iszok kihányok

Figyelt kérdés

jan. 21. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
pihenés.Meg legközelebb ne idd le magad a sárgaföldig, ha nem birod a piát.
jan. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Többé nem iszok, nem ér annyit a alkohol hogy utána szenvednek miatta. Pedig nem ittam sokat csak boroztunk.
jan. 21. 14:40
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Alkoholmérgezés, savtúltengés , víz ivás semmi más .
jan. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kitana. ***** válasza:
100%
Víz, meg elvileg ezek a Powerade, Gatorade stb italok is, de ezt még nem próbáltam. Amúgy már aznap este is kell vizet inni folyamatosan, nem csak az alkoholt önteni magadba, és semmi bajod nem lesz másnap.
jan. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Viszonylag látható hogy nem vagy hozzá szokva a borhoz sem, nem kell vodka meg pálinka hogy az ember a földön legyen.Az én páromnak 2 söt is betesz 🤣 Másnap fáj a feje annyira nincs hozzászokva a sörhöz se 🤣
jan. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Próbáld ki egyszer, hogy előtte nagy gerezd fokhagyma. Nyilván nem magában, leginkább kaját felütve vele jó, pl sültkrumplin nagyon jó a sok is, főleg ha a husi is odaver. Volt, hogy részegen jutott eszembe, hogy nem lőttem fokit, mondom ebbű baj lesz, elrágcsáltam egy komolyabbat zabálás előtt, meg nyilván vizet is kell tolni olykor, és egyértelműen nem kell és nem is jó full kokin órát szerelni a sarokban, kell valami időt szánni az iváson kívüli dolgokra is, legyen ideje hatni az előző kettőnek, mire jön a következő, remélem világos.
jan. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!