Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nőknél miért nem elfogadott a...

Nőknél miért nem elfogadott a néhány milliméteres haj, miért asszociálnak azonnal betegségre, devianciára, hóbortra?

Figyelt kérdés
Ez nem szépség, vagy hajápolási kérdés, hanem társadalmi kérdés inkább úgy érzem.
febr. 18. 15:42
1 2
 1/12 Szolovjov ***** válasza:
59%
Szerintem efogadott, de tud megtévesztő lenni. Múltkor majdnem lekezeltem egy nővel mert férfinak néztem. Eleve fiús arc és erre még rátett egy lapáttal a nagyon rövid haj. Nagyon beégtem volna.
febr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
mert a legtöbb férfi nem akar fiúnak kinéző partnert , rövid haly a bi vagy lesbik körében hódít
febr. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Szíved joga levágatni a hajad, ha neked az tetszik. Másnak meg szíve joga eldöntnei azt, hogy mit gondol rólad.
febr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
mert csúnya és a nő ösztönösen hosszú és szép hajat akar, így nőies, és a nőiesség nem társadalmi kérdés, hanem ösztön
febr. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
19%
mert nem nőies, sőt visszataszító
febr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14%
5-ös jól mondja
febr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
10%

Azért ha belegondolsz, a természetben sem találsz olyat, hogy pl. egy eperfa befesti magát tigris mintázatúra, csak hogy a szélsőséges politikai gondolatait kinyilvánítsa.


Ha valaki szándékosan arra törekszik, hogy a természetétől eltérő, undorító formát öltsön, ott mentális problémák vannak.

febr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7

A férfiak haja-szőrzete is növekszik, mégis megszabadulnak tőle, kvázi természetellenességet követnek el.

febr. 18. 18:24
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kulturális beidegzodes, semmi több. A fekete nőknél pl teljesen elfogadott a pár milis haj. Ez nem természetesség meg ösztön kérdése, ez baromság.
febr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A kilences jól írja. Régebben itthon is divat volt a férfiaknál a hosszú haj, erre ma mindenkinek rövid. És vannak kultúrák ahol a nők nem növesztik meg a mai napig. De ma Magyarországon annyira rá vannak függve ezekre a pár száz éves beidegződésekre, hogy már azt hiszik természeti törvény hogy egy nőnek hosszú haja kell legyen, egy férfinak meg rövid. Meg feltétlen szélsőséges politikai gondolkodásod van szerintük ha rövid a hajad. Ennyire be lettek hülyítve sajnos az emberek. Ennyire be lehet őket hülyíteni.
febr. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!