Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz az exem temetésére a...

Gáz az exem temetésére a jelenlegi párommal menni?

Figyelt kérdés

Meghalt az exbarátom, már 2 éve nem beszéltünk egymással, de azért megérintett a halála. Nem tudom elmenjek-e a temetésére, egyelőre az közelebb áll hozzám, hogy egyedül később kimenjek a sírhoz.

De még nem döntöttem el. Ha elmennék, akkor furcsának érezném, hogy a párom nincs velem, nem támogat ebben a helyzetben meg egyedül érezném kicsit magam. Viszont a párom nem ismerte az exem és a családját, és nem tudom, hogy nem lenne-e furcsa és kellemetlen ha eljönne velem.


Szerintetek?



febr. 19. 09:37
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
65%
Illetlenség a családdal szemben, igen.
febr. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
77%
Semmi értelme nincs neki. Nem megyünk el olyan ember temetésére akit nem ismerünk. A párodnak semmi köze az elhunythoz és a családjához.
febr. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
93%
En egyedul mennek vagy nem mennek, ha nem birok ki a baratom nelkul 2 orat (wtf).
febr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
43%
Szemtelenségnek venném és elzavarnálak onnan !
febr. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
62%
A párodnak milyen érzés lenne, hogy ott bőgsz a volt pasid miatt?
febr. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
97%
Én vagy egyedül mennék, vagy sehogy. (Esetleg szülővel, barátnővel, de új párral semmiképp.)
febr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
97%
Menj egyedül
febr. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a válaszokat!
febr. 19. 09:59
 9/41 anonim ***** válasza:
73%

Az emberi tisztelet fel tud nőni arra a szintre, ami túlmutat az ilyen egó alapú fszmérgegetős, sértődött kisgyerek színvonalú fasszzságokon.

Volt egy kapcsolatod. Vége lett. Lezárt sztori. Ha nem haraggal váltatok el és nincs kiskamaszos sértettség egyik félben sem (jelenleg a családja) akkor ugyan miért ne lehetne kegyeletet leróni, tiszteletből.

Egy kapcsolat lezárása után nem kell szükségszerűen játszani a sértett pulykát, lehet emberségsen és tisztelettel is kezelni a dolgot.


Ha az én közeli hozzátartozóm meghalna és ez exe eljönne a jelenlegivel, inkább atisztelet legnagyobb fokának venném, nem holmi gyerekes sértődősdiből elzavarni.

febr. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem meg menjetek nyugodtan. Nem ismeretlen ember temetésére megy random, téged kísér el. És nyilván nem fogtok a családhoz ülni az első sorba, meg utána a toron jópofizni, hanem megálltok valahol oldalt, viszel egy szál virágot, részvétet nyilvánítasz.

Ha szeretnél elmenni a temetésre, menjetek. Az, hogy a párod lenne a kísérőd, teljesen normális, senki nem fog rajta fennakadni. (Hacsak nem oltári balhéval miatta mentetek szét, az nyilván más szitu.)

febr. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!