Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondhatta a volt férjem...

Miért mondhatta a volt férjem a jelenlegi élettársának, hogy csak én akartam a gyerekeket, és "csak úgy" tőrbe csaltam?

Figyelt kérdés

Mindketten szerettünk volna gyerekeket és sok éven át küzdöttünk, mire így vagy úgy, de szülők lehettünk. Erre most az apjuk letagadja vagy megpróbálja elferdíteni az egészet. Mire lehet ez jó neki? Egy baráti sütögetés közepén borult a bili a csaj részéről, az exem nem is hallotta. Én szóhoz sem jutottam.

A barátaink is értetlenül állnak a kijelentései előtt. Olyan mintha megpróbálná áldozatnak feltüntetni magát, de miért?


jan. 5. 16:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Valószínűleg így ő lehet az áldozat, akit sajnálhat.


Vagy igazából nem is akart gyereket, csak neked ezt adta elő.

jan. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Mert valójában nem akarta csak haladt az árral,de ahhoz nemvolt elég tökös hogy nemet mondjon vagy közben jött rá hogy mégsem akarja.
jan. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért kíváncsi lennék, hogy egy házasságban, több éves próbálkozással, rengeteg orvosi vizsgálattal/beavatkozással, hogy lehet valakit tőrbe csalni?
jan. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Ezt adta be a csajnak, ő meg úgyse nem volt ott, mikor próbálkoztatok. Erre akkor szoktak rákezdeni, mikor sokallják a gyerektartást, hogy ő a gyereket se akarta, miért kéne X évig fizetnie.

Egy gyereknél is gáz ez a hazudozás, de ha jól értem, nektek több is van...

jan. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az új csak gyereket akar, könnyebb azt mondani neki, hogy eddig se akart.
jan. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Több oka is lehet, egyik sem gerinces.

Az eddig mások által felsoroltakon kívül az is lehet, hogy a nő féltékenykedett, nehezményezve, hogy veled vállalt gyereket (mert pl vele még nem vágtak bele, vagy nem úgy megy, ahogy ő elképzelte bármilyen szempontból), és a férfi azzal akar különbséget tenni a két kapcsolat között szóban, hogy azt jelzi, hogy de veled valójában nem akarta a gyereket, de ez most más lesz, mert vele majd akarja...

jan. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%

"Egy baráti sütögetés közepén borult a bili a csaj részéről, az exem nem is hallotta"

Vagy nem is tud róla, hogy ilyet mondott. Rád haragszik, mert ő is gyereket akar az exedtől, de ő már nem kezdené elölről.

Vagy csak szimplán zavarja hogy még beszéltek.

jan. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
Sok esetben a pasi utólag megbánja bármennyire is rossz ez van amikor igaz. És ilyenekkel mentegetik magukat.
jan. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%
Az a tippem, hogy az új nő szeretne gyereket, de a volt férjed nem akar, és beadta neki, hogy veled is csak miattad vállalt. Így elkerülheti, hogy piszkálja a barátnője ezzel.
jan. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
Mind ezt mondja.
jan. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!