Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Utazás a háziorvossal?

Utazás a háziorvossal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

23 éves lány vagyok és a szüleimmel szoktam utazni gyakran. Van, hogy velünk tart 1-2 rokon, mint nagybácsi, unokatestvér, mikor ki..

Most viszont a háziorvosunk szeretne velünk jönni mert mindig “irigykedik”, hogy mi külföldre utazunk, saját magunk szervezzük stb. Ő viszont egyedül él, nincs családja, illetve nem is beszél angolul így ő nem mer nekivágni egy ilyennek. Az utazási iroda által szervezett utakat meg nem kedveli.

A szüleimmel egyébként jóban van, kb. velük egyidős (60 év körüli), az egész családnak Ő a háziorvosa.

És a múltkor a szüleimmel összetalálkozott az utcán (kisvárosban élünk) és beszélgettek, szóba jött az utazás és nagyon megtetszett neki az úticél (Barcelona) és apukám felajánlotta, hogyha szeretne akkor tartson velünk. Ő természetes igent mondott.

Egyébként nem zavar csak kicsit szégyenlős vagyok alapból és fura lesz, hogy ott lesz. Illetve egy nagy apartmant vettünk ki de 3 külön szoba van illetve egy nagy nappali. Így mindenki külön szobában lesz (a szüleim természetesen együtt).


Szerintetek nem lesz ciki így?


febr. 20. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Nem, ezen semmi ciki nincs.

Amúgy ott nem orvosként lesz jelen hanem egyszerűen Béla vagy Erzsiként.

febr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
De hülye ötlet! Jól kiszúrtak veled a szüleid. Itt az ideje, hogy elkezdj a barátaiddal nyaralni!
febr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem örülnék neki el se mennék .
febr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Kicsit azért fura. Az orvosok 2-3 éve vállalták, hogy csendben maradnak a Covid-terror kapcsán, cserébe havi sok milliós fizut kapnak. Hetente mehetne ilyenre egyedül, de nem teszi, inkább veletek... Én óvatos lennék, tisztességes gazdag embert még nem látott az egész világtörténelem.
febr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én veled egyidős vagyok és marhára zavarna, inkább el se mennék így.
febr. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!