Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy oldjam meg az iskolába...

Hogy oldjam meg az iskolába járást? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy a páromtól szeretnék iskolába járni, egy másik városból, de q házi orvos akkor tőlem legalább 40km-re lenne. Ha esetleg beteg lennék vagy fájna a hasam a menstruációtól annyira hogy nem tudok suliba menni, hogyan tudnám megoldani, hogy mégis a páromtól tudjak suliba menni?

Nem szeretném átírni a lakcímet. Valami ötlet esetleg?

(Kérlek ne hordjatok el mindennek, és ha használható tanáccsal rendelkezel azt megköszönném) 20/l



2023. júl. 29. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
A párod el tud vinni kocsival, v. a szüleid érted menni, ha annyira rosszul vagy, v. ha már jobban vagy, akkor szerzel igazolást, addig meg odatelefonálsz.
2023. júl. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem opció, hogy a párodhoz közeli háziorvoshoz átjelentkezel?
2023. júl. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, ilyet lehet? Lakcim atírás nélkül?
2023. júl. 29. 21:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. A háziorvos viszont ha nem az ő körzetébe tartozol nem köteles elfogadni téged páciensnek. Tehát elmész a kiszemelt emberhez, viszed a taj kártyát, személyit, és próbálsz cuki lenni. Ha nincs már most is túlterhelve örülni fog neked.
2023. júl. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Mikor a hasam iszonyuan fajt, meg a konyhaba kimenni is erofeszites volt. Aztan megtalaltam, melyik fajdalomcsillapito hogyan jo nekem - Ibupfofen tartalmu, es fajdalom elott, elejen beveve-, es azota Alpokban motorozas sem gond menstrualva.

Igazabol azt nem irtad, mennyi ideig tarto es milyen utazast takar ez, vagy mennyi varakozast.

Budapesten belul 30-45 percet utaznak az emberek, onmagaban nem km fuggo, hanem mennyi ido az utazas.

2023. júl. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

"Ha esetleg beteg lennék vagy fájna a hasam a menstruációtól annyira hogy nem tudok suliba menni, hogyan tudnám megoldani, hogy mégis a páromtól tudjak suliba menni?"


Hm...Ha annyira fáj, hogy nem tudsz suliba menni, nem mindegy hogy honnan nem tudsz suliba menni?

2023. júl. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó háziorvos a covid óta csak "távgyógyít", magyarán elmondod, hogy mi a bajod telefonon, ő meg felír egy e-receptet. A tiéd nem ilyen véletlenül?
2023. júl. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
72%
Én a menstruációs fájdalom részre válaszolnék. Próbáld ki a barátcserjét! Nekem is brutál módon fájt a hasam menzeszkor, persze ilyenkor az orvosok csak legyintenek, hogy bírjuk ki. Hát nem! Nekem nagyon sokat segített a barátcserje, 3. hónaptól szinte nem is fájt a hasam, ez nagyon nagy szó nálam! Napi 2 kapszulát szedtem, és 3-6 hónapig javasolt a szedése. Bioboltokban beszerezhető, de ha kipróbálnád, ne a patikai Premens-t válaszd, az vacak, alig van benne hatóanyag. Több embertől is hallottam, hogy bevált nekik, szóval nem is értem, a kókler nőgyógyászok miért nem említik, marhára nem érdekli őket, csak hagynak minket szenvedni. Próbáld ki, ha gondolod, és akkor hátha nem kell majd emiatt hiányoznod!
2023. aug. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm, a hasznos válaszát! Mindegyiket kipróbálom, hátha hat valamelyik😊
2023. aug. 4. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!