Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit mondjak az orvosnak hogy...

Mit mondjak az orvosnak hogy kiírjon egy hétre táppénzre?

Figyelt kérdés

Jövőhéttől ősziszünet lesz, de mi 2 hétre elutazunk Angliába rokonokhoz ezért gyakorlatra se tudok menni, oda meg csak a táppénzes papírt fogadják el..

Mit mondjak a háziorvosnak amivel biztos hogy kiír?(még nem ismerem annyira eddig csak egyszer voltam nála, akkor is csak egy beutalót kértem)

18l



2023. okt. 24. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Jól értem, hogy a jövő héten és az azt követő héten lesztek Angliában? És hogy gondolod kivitelezni, hogy a 2. hétre írjon ki, ha jövő héten már Angliában lesztek? Elmész hozzá most pénteken, hogy beteg vagy, de ne a jövő hétre, hanem a következő hétre írjon ki?
2023. okt. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
60%

Beteg lettél,hánysz,

fáj a lábad,engem erre kiszoktak írni.

2023. okt. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az igazat,majd ő talál rá okot mivel írjon ki .

Ezt 1 orvos mondta nekem is .

2023. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Miért kell elmenni ilyenkor, ha suli/gyakorlat van? - ez eszedbe jutott már?

Miért nem lehet ezeket nyárra időzíteni vagy akkorra, amikor nem okoz galibát?

Érdekes, az ilyen kérdések nyáron eltűnnek...


Eleve az ilyen töltetű kérdésekért én már vinnélek Tündérhegyre...

2023. okt. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért 4 es,mert nem csak ő utazik.Több dolgot össze kell hangolni.

Te még a szomszéd falunál messzebb nem voltál.Oda is gyalog.

2023. okt. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Az ilyen fosás láz hányás ezek mindig jók.
2023. okt. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Az megvan, h táppénz alatt csak otthon, illetve kijárási időben az orvosnál tartózkodhatsz? Ha behívnak táppénzes ellenőrzésre, miközben te Angliában nyaralgatsz, akkor keményen becummantod.
2023. okt. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Remélem a tanár is olvassa a kérdést, 2 hétre nem sokan mennek Angliába, talán megismer.
2023. okt. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
próbálj meg úgy wcre járni hogy lássák a szüleid, amit tegyél kb 30-40percenként rendszeresen egy nap. tölts el a wcn 10+15perceket. Ez hasmenésnek fog tűnni amit az orvosok nem tudnak leellenőrinzi fizikálisan, ilyenkor előny ha a szuleid látják hogy valami van, vagy lehet, és alá tudják támasztani... bonuszkent próbálj meg kialvatlannak tűnni a hitelességebb kedvéért.
2023. okt. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!