Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az oka, hogy önmagam...

Mi az oka, hogy önmagam ellensége vagyok?

Figyelt kérdés
Direkt nem barátkozok senkivel, nem teszek magamért semm

#Önmaga ellensége
febr. 23. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős
febr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Biztos csak a pubertás.
febr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is dettó ilyen vagyok.. Szerintem az ilyenek a tipikus önsorsrontó emberek. Ennek meg van a maga pszichológiája szerintem, az ilyen ember gyűlöli saját magát és szándékosan hibát hibára halmoz, hogy emiatt aztán még jobban gyűlölhesse magát.

Lelkileg nincsenek rendben, nagyon alacsony energiaszinten vannak, ezért sok esetben a többi emberből "táplálkoznak"... Energiavámpírok. Sok esetben panaszládák is, vagy rosszindulatúak.

Szerintem az ilyet főleg nagyrészt a genetika, vagy biológiai sajátosságok okozzák, kisebb részben a rossz neveltetés a felelős ezért.

febr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
29 vagyok. Eléggé félénk, illetve zárkózott vagyok, de nincs bennem semmi rosszindulat, sőt vajszívem van
febr. 23. 15:35
 5/10 anonim ***** válasza:

Nyilvan baratkoznal,,ha lenne ra alany. Ez nem jelenti,h onmagad ellensege vagy.

Biztos jarsz edzeni,dolgozol,olvasol.

febr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4# Mindenki ezt mondja, hogy jó ember, aztán valamiért mégis egyedül marad. Nekem sincsenek barátaim, mert elég nehéz természet vagyok valljuk be, jellemhibák tömkelegével. Ha nem így lenne, akkor valószínű sok barátom lenne. Ember legyen a talpán, aki huzamosabb ideig meg tud maradni mellettem...
febr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ez sajnos így kevés információ. Esetleg ha valamennyit leírsz a konkrét helyzetedről/hátteredről, jobban tudunk segíteni. :-)

febr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedveskedj magadnak. Lehet gyakorolni kell. Teremts magadnak jó dolgokat. Aztán egyre profibb leszel benne.
febr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 Nem neveltetés és genetika, hanem hogy a gyerekkori környezeted, családod hogyan ált hozzád. Ezek sémás mükődések. Lehet róla videót nézni, könyvet olvasni. Nekem is ezek segítettek a felismerésben.
febr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szocializálódás. Tanulható.
febr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!