Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi értelme igy élni ha nem...

Mi értelme igy élni ha nem tudom legyözni önmagam?

Figyelt kérdés
En a sajat magam ellensege vagyok. Tok hulye vagyok minden munkahoz a gyari munkat is mindig elcseszem ugyetlen vagyok. Es nagyon rosszul leszek ilyen helyeken mintha a pokolban lennek. De egyebkent nagyon fel se vesznek csak ritkan ha csoda tortenik. Egyszeruen sehova nem akarok menni tobb mint ket honapja ki se mentem az utcara se mert nem hivtak allasra en meg am nem akarok kimenni. Szoval nekem kinzas elni. Minek eljek?? Szerintem ha egyszer elhalalozik edesanyam akkor en ongyilkos leszek. F

2019. jan. 3. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg összeszedni magad, és keresd meg, hogy mihez van képességed. Az, hogy a gyári meló nem megy, egy dolog (sokaknak nem megy), de ettől még lehetsz pl. kiváló rendezvényszervező vagy bármi. Muszáj akarnod, hidd el, nem olyan rossz az.
2019. jan. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Menj el irodat takarìtani.

Amugy ismerős a helyzet 😔

2019. jan. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez a legegyszerűbb.

Nyafogni és otthon ülni.

Próbálkozz, és majd valami menni fog.

2019. jan. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!