Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt életed eddigi legnagyo...

Mi volt életed eddigi legnagyobb hibája?

Figyelt kérdés

febr. 25. 00:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Megbíztam olyan emberekben, akikben nem kellett volna.. Jogsi.. Szakválasztás...
febr. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább az, hogy hagytam magam évekig elsüllyedni a depresszióba és nem kezdtem el hamarabb normális emberként élni és változtatni a dolgokon.
febr. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Az, hogy nem barátkoztam gimis koromban és nem vettem komolyabban a pályaválasztást, nem vettem komolyabban a tanulást.
febr. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Suli választás; az hogy hagytam hogy mások véleménye határozza meg azt, hogy ki vagyok, az önértékelésemet.

Az, hogy túl naív voltam sokáig bizonyos emberekkel szemben, legyen az rokon vagy szerelem.

febr. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekvállalás
febr. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
14%
Utolsó ez elég durván hangzik. Hány gyerek és milyen idősek? Valamint miért érzed ezt?
febr. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Eddig a legnagyobb hiba az volt, hogy segítséget kértem. (akármilyen fura is ez)


Ez a segítségkérés egy olyan lejtőhöz vitt, amihez soha sem szabadott volna eljutnom, ha az ország úgy működne, ahogy kellene. Vagy igen? Meg kellett történnie mindennek? Nem tudom, de más ember lennék most nélküle az biztos.


De kinek mit dob a gép.

febr. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%

Nekem soha nem volt döntéshelyzetem. Mindig azzal jartam aki velem leállt, mindig olyan munkahelyen voltam ahova felvettek, nincs olyan az életemben hogy választhattam volna hogy A vagy B.

De ha lett is volna és mondjuk azt valasztom ami kesobb rosszul sül el attol meg nem tudhatom ha a másikat választom nem e mégrosszabb döntes lett volna.

febr. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nem hittem onmagamban. Hogy nem mertem valtoztatni sokaig.
febr. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
42%
4-5 is lenne, amiből nehéz választani
febr. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!