Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szégyellem magam hogy plazmát...

Szégyellem magam hogy plazmát kell mennem adni, mert nincs munkám, hogyan fogadjam ezt el jelenleg? 25L

Figyelt kérdés

Nagyon szegyellem magam, magam elott..

Nincs munkam, nagyon regota nem talalok es mar egyaltalan nincs penzem.

El kellene mennem plazmat adni, de nagyon nagyon rossz erzes ez hogy ide jutottam, hogy 24 evesen plazmat kell adnom.

Hogyan fogjadjam ezt el jelenleg hogy ez van? Es hogyan kuzdjem le ezt a szegyenerzetet magammal szemben? Gaz dolog ez?


febr. 25. 13:48
A kérdező szavazást indított:
Gaz
Nem gaz
27 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%

Most 24, vagy 25 éves vagy? Azt nem hiszem el, hogy se gyárba, se árufeltöltőnek, se konyhai kisegítőnek, se takarítónak nem vesznek fel téged, pedig azokat mindig keresik.

Mi a végzettséged? Miért nem végzel el tanfolyamot, amit utána tudsz hasznosítani?

febr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem éri meg szerintem, uzsonnapénzt kapsz érte, cserébe teljesen lerongyolódik az immunrendszered.
febr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
87%

Tudom,tudom mindenképp félreérthető lesz ez a vélemény de...

Amikor a Plazmacenterben várakozol, el fog menni a kedved az egésztől.

A körülötted lévő emberek kereseti lehetőséget látnak benne és CSAK azt.

(Nem részletezve a többséget...)

1x leszel ott, utána a szórólapozást IS jó munkának látod.

febr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesen kellene plazmát adnod? Bocs, de nem értem a problémádat.
febr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
21%

Ez ostobaság.

Nincs elég vér, ha adsz, jót teszel másokkal, akár az életét mented.

febr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Kipróbálhatod 2-3 alkalommal, kapsz némi zsebpénzt érte, de hosszútávon semmi esetre sem ajánlom, mert egészségügyileg káros hatásai lehetnek. Kiszipolyozza a szervezetedet. Menj el 2-3 alkalommal, azért, hogy segíts másokon. De megélhetési plazmaadónak lenni szerintem nagyon gáz.
febr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem Budapesti vagyok nincs sok munka erre, es ami van nem hivnak vissza
febr. 25. 14:10
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
#5-ös, a vérhiányon a plazmaadás nem segít, a plazmát többnyire gyógyszergyáraknak adják el, akik alapanyagnak használják. A véradás egy teljesen más dolog.
febr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem gáz.

Én a diákhitelemet fizetem belőle vissza.

29 éves vagyok és amellett hogy részmunkaidőben dolgozom, csinálom a mesterdiplomámat.

febr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező, azt hiszed, hogy az ország csak a fővárosból áll, és mindenki csak odajár dolgozni?


Te is csak olyan kifogásgyáros vagy, mint az a 31 éves, aki ugyanúgy nem rég írt ki ide egy kérdést.


Gyári és takarítói meló a legtöbb helyen van. Te lusta vagy elvégezni az ilyen munkákat.

febr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!