Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Nagyon...

Most mit csináljak? Nagyon szégyellem magam.

Figyelt kérdés
Tiktokonon úgy volt beállítva hogy ha posztolok egy videót sem az privátba menjen, nemrég kiraktam egy videót nyilvánosságra és elfelejtettem visszaállítani privátra a videó posztolásnál, ma készítettem egy videót amint a wc-n ültem és posztoltam (azt hittem privátba megy) de nyilvánosságra posztoltam. A videót már leszedtem de esélyes hogy látták az ismerőseim is. Nagyon szégyellem magam. Felkössem magam vagy ez nem akkora ügy?

2022. júl. 28. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Velem is történt ilyesmi, én is nagyon rosszul éreztem magam utána egy darabig, de nem volt belőle semmi. Egy-kétszer viccelődtek vele a barátaim, de szerintem mára már nem is emlékszik rá senki.

Gondolj arra, hogy mennyi mindent lát egy átlagos ember az interneten egy átlagos napon. Csomó posztot, videót, storyt, stb. Hát még egy hét alatt. Gyorsan elfelejtődnek ezek a dolgok, mert egyszerűen túl sok információt kapunk a netről ahhoz, hogy egyet-egyet, ami nem is érint minket személyesen, sokáig megjegyezzünk.

Ezért gondolom azt, hogy max 1-2 haverod fog viccelődni vele párszor, mindenki más meg elfelejti/alapból sem érdekelte nagyon. Nyugi.

2022. júl. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
lőtéri kutyát nem érdekli
2022. júl. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Nyugi, tiktokon az átlag IQ szint úgy is kb 50, szóval senkit nem fog érdekelni.
2022. júl. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezért NE kösd fel magad. Ha látták ismerőseid akkor most viccelődni fognak vele egy darabig és viccelődj ezzel te is azt el fogják felejteni. Ha idegenek is látták azzal pláne ne törődj mert hát idegenek nem ismered őket csak nem fognak random emberek ezzel zaklatni.
2022. júl. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
Én már azt sem értem, hogy minek videót posztolni arról, hogy ülsz a budin. De még sok más egyebet sem igazán...
2022. júl. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!