Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ennyire szigorú...

Csak én vagyok ennyire szigorú, komolyan az élethez?

Figyelt kérdés
Én olyan vagyok hogy sose szeretek késni, Mindig ha valahová menni kell, legyen az munka,vagy hivatalos ügyek, Mindig 1, vagy fél órával hamarabb már ott szoktam lenni. Autóval sose megyek gyorsan a megengedettnél. Suliban sose késtem óráról. Ha tudtam hogy valami dugó van,vagy valami, akkor hamarabb indultam el. Így volt hogy 8 helyett már 7:15kor már bent voltam...

febr. 25. 17:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
61%
Ez most kérdés, vagy mellveregetés, hogy te mekkora precíz, pontos és megbízható egyén vagy? Ha esetleg az előbbi, akkor nem, nem csak te.
febr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
Nem, ne érezd magad ennyire különlegesnek:)
febr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem szigorú, ez teljesen alap dolog.
febr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
26%
Ez nem szigorúság, hanem hülyeség.
febr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%

Ez nem szigorúsag, inkább szorongás. Hogy ha hibázol, késel, akkor annak lennének következményei, amiktől előre félsz. Pl. nem fognak elismerni, szeretni, komolyan venni.

Inkább másokat szolgálsz ki.

Próbáltad már, hogy akkor indulsz el, amikor valójában kellene és nem foglalkozol a körülményekkel, amikre nincs ráhatásod?

febr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
alap dolog hogy 1 oraval ott vagy ahol kene? 3 as ??
febr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
66%
hamarabb*
febr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
69%
Én is így éltem 35 évet. Aztán rájöttem, hogy majd szépen megvár mindenki amíg oda nem érek.
febr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
44%
#8 Ja, aztán szépen rácsodálkozol, ha ki vagy rúgva a munkahelyről.
febr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
74%
en 1 oras meg 1 napos mittom en hamarabb odaeres helyett kb 10 - 15 perccel hamarabb erek oda, de valamikor kb 5 perczel
febr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!