Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Komolyan létezik olyan ember...

Komolyan létezik olyan ember aki háborút akar?

Figyelt kérdés
Akárkivel beszéltem, senki sem mondta azt hogy ő háborút akar, a katona ismerőseim is örülnek ha nincsen. Nem tudom hogy valaki tényleg akarna-e háborút, de ha mégis, azt lehet ki kéne vizsgáltatni, mert az emberek túl nyomó többsége nem akar harcolni, és megölni másokat. És ne onnan tudjuk hogy ki akar háborút és ki nem, hogy mit mondtak mások, hanem onnan hogy ki mit cselekszik és mond. Nem véletlenül nem a politika témába írtam, a társadalmat kérdezem, nem a politikusokat.

nov. 19. 08:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezik és ezeket mind politikai vezetőknek hívják a fejlett országokban. Keleten inkább a terrorista szervezetek vezetői eszkalálják a háborút.
nov. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ismerősöm, aki akar. Mindig mondja, h milyen “menő” lenne. Nyilván egy idiótáról van szó. Tinédzser korában a börtönre volt rágyógyulva, h majd ő bekerül és ő lesz ott a boss. Felnőtt korára a háború a mániája. Mikor mondom neki, h menjen hivatásosnak és jelentkezzen kiküldetésre, vagy menjen zsoldosnak valamelyik magánhadseregbe, akkor mindig mond valami bullshit magyarázatot, h miért nem megy.
nov. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Igen, a politikai agymosás a birkák között remekül működik. Megkérdeznél pár selejtes polgárt, van amelyik még Brüsszel ellen is háborút indítana.
nov. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Exem bele volt bolondulva abba hogy katona legyen és harcoljon a háborúban. Úgyhogy igen ő ezt akarta. Egy ismerősöm említette akkor hogy magyar katonákat nem küldenek ki Afganisztánba meg ilyen helyekre, exemnek mondtam ő meg full fel volt háborodva hogy mekkora hülye ez a csaj és addig járt utána idegbeteg módon amíg nem talált egy olyan forrást amiben azt írták hogy kiküldhetik. Amúgy eléggé beteg ember az ilyen.
nov. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

4, szerintem nekünk ezek szerint egy az exünk, mert az enyém is full ilyen volt. Nemrég fel is szerelt katonának.

Kérdező, igen van ilyen. Főleg a politikai elit, akik ebből profitálnak. A háború pénzt hoz, sok pénzt. Nagy profitot. Gondolj csak bele, egy katonai eszközöket gyártó cégnek célja lenne a béke bármikor is? A politikusoknak célja lenne a béka? Nem! Miért? Mert a háború remek pénzmosás számukra, ami hatalmas haszon, plusz a háborúval félelemben tudják tartani a lakosságot. És milyen a félelemben tartott nép? Engedelmes 110%-osan. Magyarul bármilyen törvényt hozhatnak ilyen állapotban, akár azt is, hogy elvehetik mindenedet. Nem fog senki ellenkezni, mert az lesz előadva, hogy ez így van rendben, ezt kívánja a szükség, és ez így normális. Senki nem fog fellázadni, mert mindenki a háborúra fog koncentrálni. És, hogy ez hülyeség? Nem. Gondolj csak bele, nem egész 100 éve még arisztokraták éltek közöttünk, akiket egyik napról a másikra kisemmiztek, és senkit, földönfutòt csináltak belőlük. Rendben, fogjuk rá arra, hogy kommunizmus, de a történelem sajna ismétli magát. Én nem hazudok, ha nem hiszed akkor lapozd fel a történelem könyvet!

nov. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok ilyen van: vagy elveteműlt, vagy xarkeverő, vagy fedélzeti problémás, vagy egyszerűen csak egy gonosz *sz az a valaki.
nov. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
65%
Persze, a háború kva jó üzlet. Csak aki akarja, az nyilván nem fog semmiféle hiányt szenvedni miatta, csak a hasznot húzza be.
nov. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Lényegtelen sajnos, mit szeretne az egyén, a versengés, verekedés, háborúskodás kódolva van a földi élővilágba, evolúcióba.

Békeidőben focimeccs és hasonló, elvileg sportszerű mérkőzésekben élik ki ezeket a hajlamokat és nyilván mindenki örülne, ha csak ennyi lenne.

De már itt is bejön a képbe a szurkolói huliganizmus, nem tudnak sportszerűen viselkedni az emberek, de ez a fogalom a természetben sem ismert.

nov. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!