Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem vesznek komolyan az...

Miért nem vesznek komolyan az emberek?

Figyelt kérdés
Úgy értem pl voltam kórházba ahol folyamatosan lekislányoztak(19 vagyok) vagy amikor besétálok egy boltba egyedül nem kérdeznek semmit,ellenkező esetben ha édesanyámmal megyek vásárolni őt kérdezik pl hogy segíthetnek e neki.vagy csak én reagálom túl...20 évesen már komolyabban fognak venni?
jan. 25. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem az az egy év fog segíteni.

Lehet "babásabb" arcod van, fiatalabbnak tűnsz. Örülj neki.

jan. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

"20 évesen már komolyabban fognak venni?"


Na ezért nem vesznek komolyan.

jan. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy olyan "kislányos", törékeny, ártatlan kisugárzásod van, vagy épp határozatlan, emiatt pedig az emberek így állnak hozzád. De lehet az is, hogy babaarcod van, ami által fiatalabbnak tűnsz a korodnál, vagy, ha nem is konkrét babaarc, hanem nagyon fiatalos. Vagy korodhoz képest nem öltözöl annyira elegánsan, éretten, mint az szokás. Vagy ezek együtt, vagy ezek kombinációi.


Ismerős amúgy, és hiába nem mindig pozitív, vagy legalábbis nem mindig érzem annak, megvannak azért ennek is az előnyei; inkább nézzünk ki korunkhoz képest fiatalnak, mint öregebbnek:)

jan. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!