Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kezdek megbolondulni? Miert...

Kezdek megbolondulni? Miert van az hogy fejbe teljesen mashol jarok?

Figyelt kérdés

Itt vagyok...

De kb egy honapja fejbe mashol

Az egesz egy erzessel indult

Kint voltam az erkelyen kellemes volt az ido ,picit fujt a szello,becsuktam a szemem es arra vagytam hogy egy mezon fekszem,ahol a homerseklet pont jo,a nap kellemesen sut,a felhok lassan mennek ide oda

En a fube fekszem egy kockas lepedon a fu olyan magaslatba van hogy amikor lefekszem elrejt

Csicseregnek a madarak,a mehek gyujtik a pollent

Es en csak vagyok es megalt az ido...


Azota ezek a gondolatok napi szinten jonnek elo


Arra vagyok hogy iskolas legyek,arra vagyok hogy ujra gyerek legyen,onfeledten bujocskazni,fogocskazni,szamhaboruzni,bandazni.


febr. 28. 00:43
 1/3 anonim ***** válasza:
96%

Nem bolond vagy, hanem boldogtalan. Nem ugyanaz.

Kereshetnél valami tanfolyamot, sportot, hobbitevékenységet, ami leköt, eltereli a gondolataidat. Koncentrálj.

febr. 28. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem mész el kempingezni? Mindezt átélheted újra a természetben.
febr. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy bolond!

Szerintem ezek természetes érzések. Felnőtt fejjel már nehezebb átélni ezeket a felhőtlen pillanatokat, hiszen befigyel a megfelelési kényszer a mindennapok egyhangúsága, sokszor a monotonitás ami korlátokat alkot körülötted.

Vágysz valamire de nem teszed meg, mert azt hiszed nem teheted meg. Dehogynem! Mi akadályoz benne? Senki! Merd szabadjára engedni azt a gyermeket!

febr. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!