Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak olyan féloldalas...

Vannak olyan féloldalas kapcsolataid rokonokkal, barátokkal, ismerősökkel amiben többnyire te látsz vendégül, te teszel szívességet, te vagy megértő?

Figyelt kérdés
Hogyan kell ezt jól kezelni? Vagy egyáltalán kell-e?
febr. 28. 08:56
 1/7 A kérdező kommentje:
És akinek vannak ilyen kapcsolatai miért tartja fenn ezeket?
febr. 28. 08:57
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan van, akit szinte csak én látok vendégül. Nem működik oda-vissza. Jóban vagyunk, de valahogy ők nem olyan vendégül látó típusok. Nemcsak engem, másokat sem. Szóval nem foglalkozom vele. A lényeg, hogy egyébként jóban vagyunk.
febr. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt, de beszüntettem. Baráttal. Ha kellett neki valamiben segíteni, elsők között hívott engem. Pl. gyógyszertárba menni, ha beteg volt, gyerekét elhozni az iskolából, ha túlórázott, ha nem volt kivel ellennie, ilyenek. De aztán nem lettem meghívva a szülinapi bulijába, se más nála rendezett összejövetelekre, mert elfelejtett szólni, de többször egymás után. Meg volt, hogy én kértem valamiben segítséget és sose ért rá, sose volt jó valamiért. Úgyhogy lassan leépítettem, nem reagáltam, ha írta, hogy szeretne valamit.


Egyébként a testvéremmel is volt ilyen időszak, le se tojta mi van velem, csak azért kereste a társaságom, hogy panaszkodjon, meg ne otthon üljön, hanem nálam. Őt kiosztottam, és magához tért 😅

febr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs szuksegem anyagi viszonzasra. Fontosabb a tarsasaga.
febr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nagyrészt körbejár a dolog nálunk.
febr. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
100%
Nincs, az ilyeneket leépítem.
febr. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem sincs ilyen, leépítettem.

Volt, hogy terülj asztalkámmal vártam, (többször is), amikor én mentem, akkor le sem ültetett, álltunk a konyhában. Rokon. Leépítettem.

febr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!