Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok szerintetek az gáz ha...

Lányok szerintetek az gáz ha egy fiatal fiúnak egy ejtőernyőző csirke a profilképe instagrammon?

Figyelt kérdés
Persze úgy, hogy az instámon van több kép is magamról, ezt éppen, hogy a poén kedvéért tettem csak be de valahogy úgy érzem az jól van úgy. Mert több barátom van akinek valami random vicces, hülyeség az insta profilképe.

febr. 28. 21:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%
Mivel gyerek vagy, oké. De ha picit is érettnek szeretnéd mutatni magad, az igy nehéz lesz
febr. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
37%
Szerintem kortól függetlenül is vicces, ilyen nagyra verő, ostoba emberekkel nem kell foglalkoznod mint az előző két válaszoló. Hagyd csak meg a profilképet akármennyi idős is vagy, legalább azzal kiszűröd az ilyen gyerekes nőket akik az ellentétjét gondolják magukról pedig pontosan, hogy őket nem lehet komolyan venni.
márc. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ismételten töröltetve lett a válaszom, de ha a kérdezőnek ez a legnagyobb boldogsága az életben( más nem hiszem) akkor egészségére.
márc. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
13-as én még azt is elhinném, hogy a kérdező maga írta az utolsó választ, annyi bántja a lelkét :D
márc. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#14- es! Amúgy 100%, ugyanis az eredeti fiókját( amiről a kérdést írta) letiltattam 🙏🏼! De ugyanilyen szavakat használt a nekem szánt csodálatos privát üzeneteiben illetve a kérdés alatt is de végül azt is törölték neki a szóhasználat miatt 😂Nagyon nem tudja visszafogni magát és feldolgozni, hogy nem mindenki ért vele egyet. Ennek ellenére továbbra sem tudom mi rosszat írtam azzal, hogy tini korban belefér, 20 felett amikor az ember általában már komoly kapcsolatra vágyik, egy társra nem pedig egy kalandra kevésbé lehetne komolyan venni. Ez csak egy vélemény lett volna 😄
márc. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

nekem is írt privátot, pedig szerintem elég kulturáltan válaszoltam.


Miért hisztizik? Mert egy gyerek.

Miért csirkés akármi a profilképe? Mert egy gyerek.

márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Pontosan! Bár saját magát is fiatal fiúnak említette a kérdésében tehát mi másra számítottunk. De azért ennyi idősen elég kemény milyen szóhasználata van. Abban a három privát üzenetben amit kaptam alig lehetett fellelni olyan szavakat amelyeket kisípolás nélkül említeni lehetett volna valahol. Az 99% trágár szavakkal volt tele.
márc. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!