Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek, hogyan él egy...

Szerintetek, hogyan él egy magyar átlagember átlagcsalád ?

Figyelt kérdés

márc. 2. 10:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Keveset keres, rossz iskolarendszerben tanulnak a gyerekei, az állami egészségügyi ellátásban nem kap megfelelő ellátást.


A nagy ember ... propagandája minden nap elmondja, hogy neki milyen jó. Ő pedig ezt al is hiszi.

márc. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Nem al, hanem el.
márc. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%
Én mint magyar hasznos ember elég jól megvagyunk,köszönöm kérdést!
márc. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Átlagember,átlagcsalád átlagosan.
márc. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

hmm. en regen külföldön elek itt ragadtam egyetem utan, lett parom van gyerekunk de sokat jarunk haza.

En öszinten szolva ugy latom jol, normalisan.


Latom a szüleimet, a barataimat akiknek van 1 vagy 2 gyerekük.

Mindenkinek van 2 kocsija, haz romai part körül vagy Budan lakasuk van (vagy berlik ezt pontosan nemtudom hogy sajat e gondolom azert az nem)


Eljarnak a gyerekekkel szorakozni (bicikli, etterem, mondjuk meg kicsik a gyerkek szoval nem kell mozi, laptop,mpbiltelefon...)


Gyümölcs jo etel, normalis markas csoki pl kinder bueno volt naluk amikor ott voltunk nem a LIDL-es olcso csoki... szoval szerintem az en benyomasom jol.

Atlagos egyetemi allasuak mind: ügyved, orvos, tanar, kemikus. Szoval nem celeb, politikus vagy ilyesmi milliomos magyarok

márc. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

#4

A baj csak ott van, hogy az átlag nálunk sokkal alacsonyabban van, mint egy normális országban.

márc. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
9%

6os... 5ös vagyok ezt nem irom ala. Becsben elünk nekem több ismerösöm el jonnan pesten mint becsben itt.

Itt vagy a nagyon jol keresok vannak

vagy (mint mi) atlagosak de itt becsben az atlag csalad nem jar el moziba hetente es etterembe ahogy az ismeröseim pesten.

márc. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#7

Nem nagyon érthető az amit írsz.


De egy átlagos magyar család nem engedheti meg, hogy rendszereen étterembe járjon.

márc. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
*rendszeresen
márc. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#5

Ha azt gondolod, hogy az ügyvéd, az orvos, a kémikus átlagember, akkor ...

márc. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!