Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A hangos motorokon való...

A hangos motorokon való közlekedéssel az embernek miért érzik magukat többnek az átlagembereknél és az átlagemberek miért látják őt többnek?

Figyelt kérdés
Egyszer hallottam, hogy amikor valaki a dobhártyád beszakad hangú motorral süvít az utcán, az jó érzés a motorosnak, mert többnek látják mások. Viszont én elgondolkodtam, hogy ilyenkor pontsan mi az ami miatt többnek látják őt?
2022. jún. 16. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Mert elhitte vagy mert elhitették vele.
2022. jún. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8%
Egyetlen motorost sem ismertem eddig, aki ennyire beképzelt f*sz lett volna, ahogy leírod őket. Senki sem lesz attól több, ha motorozik, az nem csak egy jármű, hanem egy életérzés is.
2022. jún. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Ezen én is szinte minden éjjel elgondolkodom nyáron, amikor a tőlünk nem messze lévő főúton este és éjjel tökig nyomják a gázpedált és szó szerint az egész környék felébred és szenved tőlük. És ez egy nagyváros belterülete.
2022. jún. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Ha megjön a nyár, mindig megérkeznek vele a barom motorosok is, akiknél státusszimbólum a minél nagyobb hangerő, főleg éjjel, ötvözve a lehető legnagyobb sebességgel.
2022. jún. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyenek már alapból nem hallanak, vagy alapból frusztráltak, és így "Ha nekem rossz, akkor neked is legyen rossz" alapgondolkodásúak. Vagy azt érik, hogy menők, vagy igen, a haverjaik tolják őket, hogy hú, de menő ez.
2022. jún. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!