Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én vagyok a szemét alak vagy...

Én vagyok a szemét alak vagy jogos hogy így nincs kedvem menni a családtagjaimhoz?

Figyelt kérdés
Elég visszahúzódó vagyok és a szüleim mániákusan azt akarják hogy barátkozzak az unokatestvéremmel, hogy hátha nyitok egy kicsit. Az unokatestvéremmel nincs bajom. Szeretem mint családtagot de kb hetente el kell mennem hozzájuk mert ha nem akkor vita van hogy zárkózott vagyok meg a családom se szeretem stb stb. És már hogy 10 éve ez megy nincs kedvem hozzájuk menni. Hiába mondom a szüleimnek hogy jobban értékelem azt hogy kevesebbszer találkozunk de akkor minőségi időt töltünk együtt mint azt hogy hetente és kb semmi téma nincsen mert ugyanaz történik.

márc. 2. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Amig a szüleid cűgölnek velük élsz addig ez megy.
márc. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
jogos
márc. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Unokatesó hányszor jön? Annyiszor mennék én is.

Mondjuk mi max évi egyszer találkozunk, azzal a párszáz kilométeres távolsággal.

márc. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%
Én már beszélni se nagyon beszélek velük, 18 igencsak elmúltam, nem érdekelnek, ahol tudom lerázom őket!
márc. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát ők kb csak vendegsegekkor jönnek. Máskor nem.
márc. 2. 22:23
 6/11 anonim ***** válasza:
Vendég segge??
márc. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ők is már nem kicsit unják a pofátokat, inkább ruccannátok ki együtt valahova hetente-kéthetente bakker.
márc. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha 10 éve csinálják, akkor 18 körül lehetsz már. ideje önállósodni.
márc. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Lehet, hogy ők is már nem kicsit unják a pofátokat, inkább ruccannátok ki együtt valahova hetente-kéthetente bakker."


Akkó meg minek? 😆

márc. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 Mert úgy legalább a konfrontálódni bátortalan megteheti, hogy otthon marad, nem az van, hogy becsengetnek, aztán megy a nagy családi élet, szokásos témátlan tirpákkodás az asztal körül, ott zabálás, tudod hogy megy.
márc. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!