Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meg tudod oldani, hogy annyi...

Meg tudod oldani, hogy annyi pénzt keress mondjuk amennyire szükséged, szükségetek van ?

Figyelt kérdés

márc. 2. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Meg tudnám oldani, de jó így, hogy kicsit többet keresek.
márc. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Meg, mert nem Mucsaröcsöge-Alsón lakom.
márc. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Nem.

Azt viszont meg tudom oldani, hogy a szükségleteimet a pénztárcámhoz igazítsam.

márc. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Meg. Kényelmesen telik saját albérletre a városban, személyi edzőre, szórakozásra, és félre is tudok belőle tenni.
márc. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

Igen, egyelőre meg.


Olyan helyen dolgozom, ahol napidíjas az elszámolás, van egy szűk nagyon pici alapbér és a ledolgozott napokért kapom a pénzt. Az, hogy mennyi a bevételem, az azon múlik, hogy hány napot ad a főnök egy hónapban. többet is bírnék és volt idő, amikor többet is adott, most kevesebb a meló, így visszaesett a bevétel és nőtt a szabadidő, de még nem csövesedtem le, bár a komfortérzetem jobb volt másfél-két évvel ezelőtt.

márc. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Többet kell keresni mint amennyi kell, hisz a maradékból lesz a tartalék. Igen, meg tudom oldani.
márc. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Most először igen. Eddig csak kisebb-nagyobb áldozat árán tudtam volna (pl egyetem otthagyása vagy nem szakmai területen elhelyezkedés)

22 éves vagyok. Mesterszakos hallgató.

márc. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
meg tudom oldani. 2 gyerekkel, nőként. És nem élünk egyik hónapról a másikra, 1-200.000 mindig tudok félretenni.
márc. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Alapszükségletek esetében ritkán nehéz ez. Persze itt tényleg vegetálásról beszélünk. Lelki-szellemi szükségletek terén még sehol nem tartok, naponta kell mások álmait megvalósítani a sajátjaim rovására még mindig. Gondolom vagyunk ezzel így egy páran. Középutas gondolkodás szerinti, jó fejlődésmenetet biztosító életet eddig még semmilyen kompromisszumokkal nem sikerült üzemeltetnem, szinte sorsszerű a visszaesés az elvegetálós nihilbe. Elemzem és fejlesztem magam, de mintha állna ott más fal is.
márc. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha nem b/szom el az egyetemi éveim, akkor a második ingatlant is meg tudtam volna venni az árrobbanás előtt és valószínűleg határozott igent tudtam volna mondani.

Így az építkezés csak tervezés alatt, a mindennapokban ettől függetlenül nincsenek anyagi gondjaim

márc. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!