Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi időre van reggelente...

Mennyi időre van reggelente szükségetek ahhoz, hogy az előkészületekkel meglegyetek, és utána "mehessetek a dolgotokra"?

Figyelt kérdés
2016. szept. 17. 20:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60 perc, de én kényelmes vagyok. Volt már, hogy elaludtam, és 15 perc alatt elkészültem. F
2016. szept. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Fél óra az előkészületekre, de amint felöltöztem és útra kész vagyok, szeretek rágyújtani, meghallgatni pár zenét és végiggondolni a napom. Szóval felkeléstől indulásik körülbelül egy óra, ahogy az első írta.
2016. szept. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Másfél óra.
2016. szept. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha nagyon sietek, egy gyors evéssel, mosdással, fogmosással megvagyok 15-20 perc alatt.

De szeretek reggelente tusolni, kényelmesen megreggelizni, informálódni, ellenőrizni, hogy minden rendben van és semmit sem felejtettem el. Így bőven elhúzom 1 óráig is, vagy inkább azon túl.

2016. szept. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
kb.15 órára
2016. szept. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Két óra és akkor még kapkodok.
2016. szept. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Éppen higy alakul a reggelem van amikor gyorsan eltudok készülni fél óra alatt. De van olyan is hogy egy fontosabb nap elött akár kettő órát is elkészülődgetek:D
2016. szept. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Egy órával korábban kelek, mint ahogy indulni kell. Ebből kb. 15 percet csak bambulok egy kávé meg a pár falat reggelim mellett. Szóval azalatt térek magamhoz. Utána mosakodás, öltözés, smink. Nem kapkodok, reggel 6kor képtelen lennék sietni :).
2016. szept. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Ha igazán kényelmesen, nem kapkodósan szeretnék elkészülni akkor olyan 2 óra. :D De amúgy általában 1 óra szokott lenni.:)
2016. szept. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem kb 1,5 óra, beágyazás, felöltözés, fogmosás, aznapi kaja elpakolása, reggeli elkészítése, mosogatás, kb 20 perc tanulás és ezután indulás.
2016. szept. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!