Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem vagytok irigyek rájuk...

Nem vagytok irigyek rájuk ilyen szempontból?

Figyelt kérdés
Az ukránok most konkrétan kiválaszthatják,hogy melyik országban szeretnék továbbélni az életüket,szinte bármelyik gazdag országba letelepedhetnek,mert menekültek.Ismétlem,hogy CSAK EBBŐL A SZEMPONTBÓL nézve,ti nem vagytok rájuk irigyek?

márc. 5. 13:57
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
22 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Mert te nem választhatod ki?
márc. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
Na, azert a UK-be nem johetnek! Csak azok, akiknek mar el itt kint legalisan rokona. ;-)
márc. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
De. Jó lenne kiszabadulni 0rbanisztanból, csak sajnos nem beszélek amerikaiul, sem más külföldiül.
márc. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"Mert te nem választhatod ki?"

Nem..nem választhatom ki.Az igaz,hogy EU-n belül még lehet választani(mert MÉG tagok vagyunk),de esélyem nem lenne csak úgy random letelepedni mondjuk Japánba,Amerikába,stb.bármelyik másik gazdag nem EU-s országba.Ők meg kimennek menekültként bármilyen végzettség,nagyobb összeg,stb(tehát bármi nélkül)és még vissza se fogják küldeni őket az országba.Konkrétan csak választhatnak maguknak egy országot,hogy hol fognak élni mostantól és semmit nem kell érte tenniük.

márc. 5. 14:19
 5/11 anonim ***** válasza:
13%
Azok oroszok es ciganyok menekulnek el
márc. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
5. kerdezo: ezek az emberek menekultek, benne van a neveben, nem kell irigyelni oket. Mindent es mindenkit hagyrahagyva az eletuket mentik. Ahol befogadjak oket, oda majd be is kell illeszkednik, ha ott akarnak maradni. Minden mas, nyelv, kultura, szokasok, helyek. Ezeket meg kell szokni, a nyelvet meg kell tanulni, stb. Mit irigyelsz toluk? Ezt? Fogd magad, pakolj ossze aztan szevasz. Neked is megvan ugyanaz az eselyed. :-)
márc. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tanulok nyelvet,mert nem akarok itt maradni.Mit irigylek tőlük?Nem is tudom..hogy nekik velünk ellentétben semmit nem kell tenniük?Konkrétan minden a seggük alá van tolva...Szerintem ez elég irigyelni való,hogy a kisujjukat nem kell mozdítaniuk és minden az ölükbe hullik..
márc. 5. 14:51
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

6#

Latom ne tud olvasni. Meg meg tot is.

márc. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok irigy rájuk. Háborúban van az országuk, ruszkik pusztítják az otthonaikat, szeretteiket, ilyen áron én nem akarnék máshol élni. Amúgy meg mi is megválaszthatjuk.
márc. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Te is megválazthatod :d, csak persze egyszerűbb kifogást keresni.


Mondjuk én nem irigylem azt a nőt, aki elvesztette a férjét, megerőszakolták esetleg megkínozták, mert nem tudott időben elmenekülni, sem azt a férfit, aki elvesztette az anyját, az apját - elég szomorú, hogy szerinted erre 2irigykedni" kellene.

márc. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!