Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egész életemben elvoltam...

Ha egész életemben elvoltam magamnak egyedül, tehát nem voltak barátaim, nem éltem párkapcsolatban (nem vagyok szűz), akkor én milyen ember vagyok?

Figyelt kérdés

márc. 5. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
nem vagy társfüggő , én sem vagyok az de a szex az nem jó egyedül
márc. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Magadnakvaló.

De nem vagy ettől rosszabb ember mint más.

márc. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mellette félénk is vagyok, de már 30 leszek lassan
márc. 5. 15:26
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Mit szeretnél?. Megerősítést az èleteddel kapcsolatban?
márc. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%

Elvagy egyedül, de gondolom a félénkséged az, ami gátol a pár találásban. Biztosan vágysz rá, ezért tenned kéne érte.


Vannak magányos emberek 50 évesek is. Ők milyen emberek? Hát magányosak, aztán ennyi. A lényeg az, hogy te mit szeretnél, jó-e így ez neked.

márc. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én magamnak való vagyok, szerintem már így fogom leélni az életemet..
márc. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De olyan fura, hogy ilyen vagyok
márc. 5. 16:32
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
Itt mindenki bölcs és okos.
márc. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szeretnél párt? Szeretnéd, hogy valakivel együtt élj, azaz mindig ott legyen, mikor hazaérsz, minden egyes nap? Mert ha nem, akkor simán magadnap való vagy. Én is ilyen vagyok. Szerencsés vagyok, a legjobb emberrel sodort össze a sors, egy idő után mégis agyfaszt kaptam attól, hogy valaki van az életteremben, 0-24, és én ezt köszönöm, nem kérem, egyáltalán nem szeretném, nagyon rossz volt, pedig ő tényleg nem tehet semmiről. Én egyszerűen így működök. Nekem egyedül esik jól lenni. Furának fura, társadalmilag egyáltalán nem elfogadott, de attól még van ilyen.
márc. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én boldog vagyok így, szóval engem sosem zavart. Nem ülök otthon a 4 fal között, csak társaságra nincs igényem. De amúgy szuper életem van, pont olyan, amilyet szeretnék élni. Ha te is így vagy a sajátoddal, akkor semmi furcsa nincs benne. Sőt jó is, mert sok ember kínlódik a magánytól, én meg sosem éreztem magam rosszul az egyedülléttől. Szerintem ez inkább előny, mint hátrány a mai világban, amikor az emberi kapcsolatok amúgy sem túl stabilak és hosszútávúak. (persze kivételek akadnak)

Én örülök neki, hogy nem kell aggódnom ezen, mert nekem az egyedüllét egy kellemes, természetes állapot.

márc. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!