Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az normális ha 19évesen, ha...

Az normális ha 19évesen, ha szingli vagyok?

Figyelt kérdés

Ha 19éves vagyok szingli az baj?

Úgy értem ha nincs barátom akkor biztos k. vagyok aki mindenkivel flörtöl s hogy amikor a haverok is kikezdenek velem akkor már biztos az van ,hogy én kezdek ki mindenkivel.Nem tudok beleszeretni senkibe valahogy nem megy azt hiszem szociopata vagyok. Most udvarol nekem valaki jól érzem vele magam ,de tudom ,hogy érdemes—e vele összejönni.Csak azert nem akarok ,hogy legyen valaki ,de én úgy érzem 120pasival is beszélhettek egy nap.Az osztálytársaim furának tartsák és kérdezik miért nincs párkapcsolatom.



2018. febr. 23. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:

A k#rva lefekszik a kuncsafttal! Attól, hogy 120 pasival beszélgetsz nem leszel k#rva!Csak azért akarsz valakit, hogy felvághass az osztálytársaidnak?Majd találsz valakit! Nekem eddig 3 csajom volt, abból 2 k#rva volt, akik csak a pénzt látták bennem! A 3-k meg engem dobott! Sok volt neki a minden napi hancurozás! :D Szar érzés amikor dobnak! Majd megtalálod a párodat!

20/F

2018. febr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Remélem normális mert én is szingli vagyok 19 évesen. :D

Sőt igazából a velem egykorú ismerőseim nagy része is szingli, ami belegondolva elég furcsa mert elvileg az lenne a normális manapság, hogy épp nem az, de valahogy mégis szingli a nagy részük. :/

2018. febr. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mádár0218 ***** válasza:

Normális, de ha jól megnézed, hogy hogy áll most a társadalom már 12 évesek között is van már egy "pár"


A legtöbb fiatal pár szétmegy én eddig mindig ezt láttam .


Én is 19 éves vagyok és soha nem volt még barátnőm :D

2018. febr. 24. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!