Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ennyi Temu ellenes...

Miért van ennyi Temu ellenes cikk napi szinten pl a hvg-n vagy a 444-en?

Figyelt kérdés
2x rendeltem onnan, de csak ilyen kacatokat mint telefon tok, fésű, kormányvédő, vállfa, meg ilyesmi, és mindig időben és azt kaptam amiért fizettem, ilyen filléres összegért.
márc. 7. 10:28
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%

https://www.youtube.com/watch?v=DIBL7PKlzaU


Kérdező, a te azt hiszed, hogy a "ballibsi HVG és 444 hazudik", itt egy videó, bakker!!!!

Nézz bele és meglátod, mi a helyzet!

Te tényleg ennyire paranoiás vagy????

ápr. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

Egyik ismerősömék rendeltek a TEMU-tól egy 450ezer Forint értékű ZTE telefont, ami 23ezerre volt "leértékelve", tudod mit kaptak azért a pénzért????

4 szaros kis kulacsot, ami elvileg "fél literesnek" kellett volna lennie, holott csupán 3 decis volt az űrtartalma, ezen felül 2 hasznavehetetlen powerbankot...

Temu-ról ennyit!

ápr. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"Nézz bele és meglátod, mi a helyzet!"

Ez hány perc hány másodpercnél szól a temuról? Mert 4 percen túl vagyok, de meg sem említették eddig...

ápr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!