Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már hogy valaki random...

Volt már hogy valaki random megharagudott rátok?

Figyelt kérdés
Hogy fogalmatok sem volt mit csináltatok rosszul. De éreztétek hogy haragszik

márc. 7. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Nővérem folyamatosan ezt csinálta velem, éveken keresztül. Már nem beszélünk, egyel kevesebb gond az életemben.
márc. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze. De ez az ő baja.
márc. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Volt
márc. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Velem az exem csinálta ezt. Gőzöm se volt, mit követtem el, mikor a semmiből megsértődött és nem szólt hozzám, levegőnek nézett, elment otthonról úgy, hogy azt se mondta, bikmakk, kinyomta, ha hívtam stb. Ha rákérdeztem, mi baja, általában az volt a válasz, hogy nagyon szomorú, ha nem veszem észre magamtól. Aztán pár nap múlva mindig kibökte, mi baja van, de mindig valami hülyeség. Például volt olyan, hogy eszébe jutott, hogy előtte hónapokkal szerinte bunkó voltam a benzinkutassal és ezzel őt kellemetlen helyzetbe hoztam, holott akkor nem érdekelte a dolog, és amúgy se voltam bunkó. Vagy olyan, hogy az volt a nagy hibám, hogy ő megígérte, hogy elmosogat, de én hamarabb értem haza és elmosogattam, ő meg úgy vette, hogy azért csináltam, mert a szemére akartam hányni, hogy ő nem mosogatott el... Nagyon utáltam ezeket a csenddel büntetéseket, a legtovább több, mint két hétig nem szólt hozzám, hiába kérdeztem, mi a baj. Teljesen lelki beteggé tett a hülyeségeivel. Azért vicces már így a sztori, mert a mostani nőjével együtt dolgozom így ha céges buli van, ő is jön, szóval viszonylag sokat látjuk egymást, hiába szakítottunk már régen, de ha jön, akkor is levegőnek néz, volt hogy látványosan rámvágta a biztonsági ajtót, jelezve, hogy nem létezem számára.
márc. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Szolovjov ***** válasza:

#4 Fú de tipikus női viselkedés! :D

Na ilyenkor nem bánom, hogy nincs kocám. Hát hiányzik ez nekem? Fenéket hiányzik.

márc. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#4 vagyok, és igen, totál hülye pics@ viselkedés, csak az a gáz, hogy ő a férfi én meg a nő 😂
márc. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Na ilyenkor nem bánom, hogy nincs kocám."


Nem is baj, csak egy hülye jönne össze egy ilyen hímsovidisznóval, mint amilyen te vagy.

márc. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen.

Pár éve az ovis, majd általános iskolás legjobb barátom kikövetett Instagramon, meg még pár embert, majd hosszú történetben kifejtette, hogy ő milyen nagyszerű ember, hogy őt a rossz, gonosz emberek nem fogják többet lehúzni, mert felül emelkedik rajtuk, amit a kikövetésükkel kezdett meg. És ezt mind, meg még hasonló dolgokat taglalt még, de vagy 2-3 sztorin keresztül. Mindezt 20-21 éves fejjel.


A kikövetése nem érdekel, de a mai napig nem tudom, mi váltotta ezt ki belőle, főleg, hogy évek óta nem beszéltünk, ha városban is találkoztunk, mindig mosolyogva köszönt. Nem vagyok tökéletes, de azt biztos, hogy gonosz sem, szóval már csak emiatt kíváncsi lennék, hogy mi miatt vélekedik így.

márc. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na ilyen nekem is volt. Hogy találkoztam az emberrel mosolyogva köszönt aztán utána meg kikövetett. Biztos az volt a baja hogy nem elég széles mosollyal az arcomon köszöntem vissza neki
márc. 8. 10:15
 10/10 A kérdező kommentje:
*egy
márc. 8. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!