Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen az életed a covid...

Milyen az életed a covid korszak után? Miért mondják, hogy mindent megváltoztatott?

Figyelt kérdés

Persze, azoknak akiknek meghalt valakijük, mindent megváltoztatott... irántuk őszinte részvétem... de azoknak, akiknek nem, azoknak csak egy korszak volt, elmúlt, az élet ismét teljes...


vagy nem? Látok néha ilyen tiktok videókat, hogy mindent megváltoztatott, valami megváltozott, valami nem tér vissza, minden olyan lassú... pl ez itt: [link] ez miért van? Mi nem jött vissza? Mi változott meg? Miért lett repetitiv az élet azóta?


márc. 7. 23:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%

" minden olyan lassú... "


nem tudom hol élsz de én nem ezt tapasztalom, rohanó világ van

márc. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
73%
Nekem a home office hozta el a változást. Covid előtt nagyon kivételes alkalmakkor tudtam csak home officeozni. Most meg időm többségében otthonról dolgozhatok.
márc. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
56%
Hol voltál előtte , hol vagy most ? Alighogy nálunk beindult márciusban a műbalhé rögtön áruhiányok áremelés indult míg máshol rá egy évre . Munkahelyek tűntek el befuccsoltak üzemek vendéglők cukrászatok . Eü leépült , teli minden idegenekkel, áremelés folyamatos , várólisták hossza meg 5x . Oltásterror es iskolabezárasok miatt tüntetések . Posták bezártak futárcégek online árusitok tarolnak . Digipénz banki utalások erőltetése a kápé helyett . Bemegyek akármelyik multihoz maszekhez áruhiány kevesebb gyatra kinálat . Gazdasagi haború a világ újrafelosztasa zajlik robotizálas auzomatizálás . Ez neked nem tűnt fel ?
márc. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
37%
2# Addig amig spéci a tudásod vagy ki nem szervezi tönkre nem cseszi a hatalom vagy más . Az online kiterjeszkedés határokat szüntetett meg , volt több cég aki a könyveléset bérszámfejtést stb szlovak ukran területröl ( volt akik Paragvayról) pályázatta majd intézte sokkal olcsóbb .
márc. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
72%
Függetlenül az okádék írásképtől, a hármas nem ír hülyeségeket. Rohadt sok minden megváltozott és változik folyamatosan, csak hozzánk ide “legalulra” még nem ért el, a legtöbb ember max 1-2 apróságot érzékel a buborékjában. Én is, nem mondanám, hogy az inflációt leszámítva akármit is érzek a hatásokból. De majd eljutunk oda is, a kapitalizmus végét járjuk, csak nem biztos, hogy ami utána jön, az nekünk jó lesz.
márc. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
73%
Mint előtte volt. Mondjuk közben sem igazán volt más
márc. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
45%
Covid szinház. O Viktor mindig azt nyilatkozta megoldás a vakcina. Nem az oltás oltakozás. A Vakcina. :D :D :D
márc. 8. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Vacak, mert minden marha drága lett.
márc. 8. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
23%

De nem a covid miatt, hanem a pedofidesz vezetője miatt.


Nekem előtte és utána is home office volt.

márc. 8. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
74%
Nem a covid miatt változik a világ, hanem mert egyszerűen ez a dolgok rendje.
márc. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!