Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha annyira befásul...

Mit tegyek, ha annyira befásultam, hogy már nem igazán érdekel semmi, csak a videojátékozás?

Figyelt kérdés

Van egy relatíve jól fizető munkám, de sokat kivesz belőlem. Társasági életem nincs. Párkapcsolatom nincs. Olyan érzésem van, mintha az életben nem vágynék már semmire. Nem tud érdekelni az emberek közeledése, ha nagy ritkán ilyen történik. Az utóbbi 1-2 évben kezdtem el ezt érezni, az elején még szenvedtem miatta, de most már mintha nem érdekelne.


30 éves elmúltam.


márc. 11. 08:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
A játék azonnali örömhormont termel az agyadban, ettől függővé váltál. Mivel nagyon időigényes, más dolgokra már nem áldozol eleget az idődből, energiádból. Ez egy ördögi kör, minél többet játszol, annál többet veszítesz a való világ dolgaiból, kapcsolataiból. Le kell jönni a játékról, mászkálni, programokat csinálni, emberekkel találkozni, ismerkedni, ismereteket szerezni, tanulni, értéket tenni a napjaidba a munkán kívül.
márc. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De pont ez az. Hogy nem vágyok emberi társaságra. Nem a játszás váltotta ki ezt belőlem, hanem ebbe menekültem. Játék vagy sorozatnézés. És egyébként nincs olyan sok időm ezekre a tevékenységekre, mivel sok teendőm van munkán kívül is.
márc. 11. 09:10
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Szóval akkor nem is akarsz változtatni? Ez esetben ne tegyél semmit. Élj úgy ahogy eddig.
márc. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem is akarok változtatni, függetlenül attól, hogy tudom, hogy ez az élet amit élek, mennyire elbaszott.
márc. 11. 09:26
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
A 213984. olyan kérdés, hogy "nincs senkim, de nem is vágyom rá, nem is érdekel, mit csináljak".
márc. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért mélyen vágynál a változásra,különben nem írtad volna ki a kérdést,hogy mit tegyél. :) Ha van kedved beszélgetni,írhatsz nyugodtan.
márc. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
Szakember, ha egyedül nem tudod magad motiválni, de érzed, hogy nem jó így és mégis szükséged lenne rá.
márc. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
Játssz tovább. Ámen.
márc. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
16%
Valószínűleg rájöttél hogy homár vagy, csak nem mered magadnak sem bevallani, ezért menekülsz a gamerkedésbe. Előszőr ezt kellene tisztáznod magadban vagy valakivel inkognítóban
márc. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is. Esetleg a videójátékozást nem tudnád kamatoztatni valami új hobbival vagy munkát összekombinálni vele (játékfejlesztő/játéktesztelő, stb.)?
márc. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!