Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az a Instagram, Tiktok,...

Mi az a Instagram, Tiktok, Snapchat stb.? Mit tud a legújabb Iphone, illetve a mostani okostelefonok? Mik most a népszerű videojátékok? Mi a divat most a fiatalok körében? Mik az internetes trendek?28/F

Figyelt kérdés
Levagyok nagyon maradva...

2023. ápr. 15. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
ja
2023. ápr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%

Ezektől még nem leszel újra 18 éves.. 😅 Vagy miért akarsz hirtelen belépni a tinik világába?



"Mi az a Instagram, Tiktok, Snapchat stb. Nekem pl egyik sincs.

Iphone-om sincs, nem videójátékozom és nem követem az internetes trendeket.


És hogy miért? Mert 30 éves vagyok, vagyis FELNŐTT EMBER!!

2023. ápr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
86%

Mi az a Instagram, Tiktok, Snapchat stb.?


Az Instagram, Tiktok, Snapchat mind közösségi médiák ahol emberek kommunukálnak, élményeket és képeket osztanak meg egymással.

2023. ápr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És mivan akkor, ha 28 vagyok?! Az nem fiatal?
2023. ápr. 15. 22:01
 5/6 anonim válasza:
80%

#2

Egyébként semmi köze az életkornak ahhoz hogy videójátékozol-e vagy éppen használod az egéb közösségi médiákat, lehet, hogy te így érzel, hogy felnőttként már nem lehet így kikapcsolódni, de elég sokan vannak akik így töltik szabadidejüket.


Lehet nem éppen Magyarországra a legjellemzőbb az, hogy a felnőttek játszanak még ilyen játékokkal, de attól függetlenül a te korosztályodból is van jócskán videójátékos.

Nem beszélve arról, hogy manapság egyes játékok igazán nagy kiadást is tudnak jelenteni amit egy "fiatal" nem minden esetben engedhet meg magának.

2023. ápr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az Instagram, Snapchat,TikTok mind közösségi médiák.

A Snapchat (röviditve sc) szerintem és még nagyon sok ember szerint tényleg inkább a 12-18 évesek körébe tartozik, mert nem nagyon történik benne semmi,tehát elég gyerekes.

A TikTok,háát,az is inkább a tiniknek meg az olyan embereknek való,akik arról keresik a pénzt (content creator). Őszintén,ahány felnőttet ismerek,aki TikTokozik rendszeresen,mind elképesztően hülyék,szóval azt sem ajánlom. Ellenben az Instagram ( röviditve insta vagy ig),szerintem bárkinek való 13 év fölött. Tiniknek,mert szeretünk másokkal beszélgetni,storyt kitenni,realáni mások storyaira/postjaira,stb. Te,mint mondtad 28 éves vagy,szerintem nyugodt szivvel letöltheted,igazából az insta hasonlit a Facebookra,ez csak a mondernebb és több fiatal által használtabb vátozata.

A legújabb Iphone a 15-ös,nekem 14-es van,egész máshogy működnek a dolgok rajta,mint egy Androidon. Nekem nagyon bejön,de egy csómó nálam sokkal felnőttebb és érettebb ismerősömnek egyáltalán nem jött be, szóval szerintem,ha még nem próbáltál Iphone-t hasznáni,szerintem nem éri meg a legújabbat megvenni,mert lehet,hogy tetszeni fog,de ha nem akkor kidobtál EGY CSOMÓ pénzt az ablakon,amit több,mint valószinű,sose fogsz visszakapni. Egy 13-14es Iphone-t ha veszel,kipróbálod,aztán majd meglátod.

A videojátékokkal kapcsolatban nem tudok nyilatkozni,engem ez sose vonzottak az ilyesmi dolgok.

febr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!