Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire fontos, hogy egy nő...

Mennyire fontos, hogy egy nő tudjon sütni-főzni?

Figyelt kérdés

márc. 12. 12:19
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
28%
Nagyon, nekem nem is kéne olyan aki nem tud. Semmi kedvem éhen halni. És legyen igényes is. Ne essen nehezére mosogatni, takarítani ilyenek.
márc. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
50%
Maximálisan.
márc. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem mindenkinek alap a mai világban nemtől függetlenül, hogy tudjon főzni. Az 1-es félék meg nyugodtan haljanak éhen, értük nem kár.
márc. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem annyira, mint egy férfinak.

Számomra akár nő, akár férfi, életképtelen az, aki nem tudja kezelni a mosógépet, nem képes kitakarítani, vagy nem tud pár egyszerű ételt összedobni.

És ez nem azt jelenti, hogy mindenképpen csinálnia kell mindent. Lehet, hogy megosztják a házimunkát, lehet, hogy mindketten csinálnak mindent, lehet, hogy van segítség, pl. takarító. Nincs ezzel gond.

De azért az fontos, hogy valaki éljen kicsit egyedül, és képes legyen egyedül is megoldani minden ilyesmit. Ne legyen kisbaba, aki anyucitól, apucitól rögtön máshoz költözik, ahol semmit se csinál.

márc. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
85%

Egyébként meg mi számít annak hogy "tudok főzni"?

Ha el tudok készíteni pár alapételt hogy ne haljak éhen, vagy ha össze tudok dobni egy tízfogásos vacsorát?

márc. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
88%

Nekem semennyire.


Szívesen sütök főzök.


Lazán megoldhatjuk, hogy addig míg én főzök ő porszívozik.

márc. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
43%
Életbevágóan fontos. Mindezt mondom úgy, hogy olyan családban nőttem fel, ahol az anyuka azt hitte jól tud főzni, de nagyon nem ez volt a valóság.
márc. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nekem fontos, nem kell bonyolult ételeket főznie.

Én is csinálok, szóval jó lenne ha ő is csinálna valamit...

márc. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
93%
Amíg ketten voltunk, nem volt fontos. Mikor itthonmaradtam az első gyerekkel, akkor meg szépen belejöttem.
márc. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
91%
Inkább az a kérdés, hogy mennyire fontos, hogy egy ember, nemtől függetlenül képes legyen az önellátásra. Nagyon. Nem csak a nők dolga a főzés.
márc. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!