Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire fontos, hogy egy nő...

Mennyire fontos, hogy egy nő tudjon sütni-főzni?

Figyelt kérdés

márc. 12. 12:19
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
75%
1-eske a tv előtt szeret tespedni a sörikével, míg a bejárónő süt-főz-takarít. A kis igényeskéje.
márc. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
59%
Én a hagyományos férfi-női szerepek híve vagyok (férfi dolgozik, nő vezeti a háztartást), úgyhogy nekem fontos. Viszont manapság már nemtől függetlenül mindenkinek tudnia kell főzni, mosni, takarítani stb, én is tudok mert lassan 5 éve egyedül élek. Az meg már egyéni preferencia hogy valaki összejönne-e olyan nővel aki nem tud főzni vagy olyan férfival aki nem tudja lenyírni a füvet vagy megjavítani ami elromlik. Nem lehetetlen olyan társat találni aki szintén a hagyományos szerepek híve. Az én barátnőm is szívesen válna háziasszonnyá ha oda jutunk hogy hozzám költözik. Senki nem kevesebb a szememben amiért nem tud főzni, viszont alapból nem is jönnék össze vele
márc. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
67%

Lakótelepen lakunk, nem kell a férjemnek tudnia füvet nyírni.

Bár szerintem azt egy gyerek is el tudja végezni, valamivel egyszerűbb mint a csülök Pékné.


Aki a hagyományos szerepek híve, hogy a nő főz-mos-takarít, hapsi dolgozik, ott ugye az asszonynak nem kell dolgoznia?

márc. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
70%

#12

"Én a hagyományos férfi-női szerepek híve vagyok (férfi dolgozik, nő vezeti a háztartást)"


Felvilágosítalak, ma már a nő is dolgozik 8-12 órát a munkahelyen.

Manapság már egy nő nem akar kitartott élősködő lenni, csak szólok előre. 😉 Aki meg igen, hát... inkább nem minősítek.

márc. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
44%
#13 nyilván nem kell neki. Ahogy most se kell dolgoznia így hogy külön lakunk. Nem mindenki engedheti meg magának, ezért írtam hogy mai világban a férfinak meg a nőnek is tudnia kell végezni a házimunkát.
márc. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nemtől függetlenül alap, hogy tudjon valaki főzni.


12 órás műszakbandolgozom nőként. Férjem folyamatos 3 műszakban. Nyilván felváltva főzünk. Mikor kinek van rá ideje. Szerencsére lusta rendelős napjaink is vannak. Takarítani mindenki szokott.


Össze se jöttem volna olyan férfival, aki nem tud gondoskodni magáról. Bár már lassan 7 éve nem foglalkozom párkereséssel.

márc. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
16%
11. Ide figyelj, vagyonos ember vagyok mindent elértem. Lehetnek igényeim. Megtehetem ez van.
márc. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
54%

17

Attól, hogy vagyonos vagy (már ha igaz egyáltalán), még 💩 alak lehetsz. 😆

márc. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
70%

Nekem nem számít.


Ráadásul ahogy írják mindkét fél dolgozik.


Egyik ex barátnőmmel ez úgy működött, hogy ő azelőtt sosem főzött, megrendelte a napi menüket, ebédelni munkahelyén evett, hazafelé ha akart beugrott gyorskajáldákba, de boltba is nagyon sok készítmény van ami 5 perc alatt kész.


Nem kell manapság főzőtudomány. Rengeteg étel van ami laktató ,csak megveszi be a sütőbe és 10-15 perc és kész is.,


Amikor összeköltöztünk onnantól kezdve az én főztömet ette.


Ma már olyan nincs, hogy valaki ne tudjon egy meleg ételt az asztalra tenni.


Nem totál friss nyilván, de estére egy bolognai is csak 15 perc.


Ha meg valaki ezt sem akarja akkor megveszi. Ha megveszed egy étteremben vagy ilyen napi kajás étkezdékben ugyanúgy pénzbe kerül. Van aki megveszi van aki megcsinálja.,


Egyik szomszédom is ilyen, nem tud főzni de van rá pénze megvesz mindent.

márc. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
7%
#17 engedd el. Egyeseknek olyan hihetetlen hogy valaki keres annyit ebben az országban hogy el tudja tartani a családját, megbecsüli a párját, nem csalná meg, stb... És egyből megy a kiátkozás meg lepontozás ha valaki le meri írni hogy neki az a fontos hogy a párja ne legyen leharcolva a három műszaktól, házias legyen, jól bánjon a gyerekekkel, finom és egészséges házi koszt legyen minden nap az asztalon.
márc. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!