Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyjából hány foktól kezd...

Nagyjából hány foktól kezd melegetek lenni odakint ha csak 1 rövidujjú és rövidnadrág/szoknya van rajtatok és mondjuk a szél sem fúj plusz mikortól kezdtek fázni?

Figyelt kérdés

Feltűnt az utóbbi években, hogy milyen nagy különbségek vannak akkor is ha ugyanott élnek emberek.


Én mondjuk elég jól bírom a hideget viszont nem annyira a meleget. Nekem olyan 20-21 fok a legjobb 17 körül kezdek fázni és 24 től már kezd melegem lenni főleg ha sétálok nem csak ülök egyhelyben.

Télen sem igénylek 20 foknál többet.


Ezzel szemben legjobb barátomnál sokkolva tapasztaltam egyik télen mikor bementem a lakásukba és 25 fokra volt állítva a termosztát :D



Külön poén hogy csomószor megkaptam már azt is hogy vizsgáltassam ki magam ha nekem már 24 25 fok túl meleg. Nos megtörtént többször és rendben találtak mindent.



márc. 13. 18:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

25 fok kb kellemes nekem ilyen öltözékben. Afölött már melegem kezd lenni.

De a 16 éves fiam pl már 10 fok fölött pólóban jár, télen is maximum egy vékony, bélés nélküli kabátot vesz fel a pólóra. Neki 20 fok fölött már melege van.

márc. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!