Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hisztiznek az emberek,...

Miért hisztiznek az emberek, ha nincs 30 fok, amikor bőven meg lehet lenni rövidnadrágban és pólóban kb 5 fokig?

Figyelt kérdés
2022. aug. 21. 16:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%
Mert nem lehet meglenni pólóban és rövidnadrágban 5 fokig.
2022. aug. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
63%
Te miért hisztizel?
2022. aug. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
76%
Én pont akkor hisztizek ha 30+ fok van, alatta jól megvagyok rövidnadrágban. Ma hajnalban is tökéletes idő volt (egész éjjel kint voltam az utcán).
2022. aug. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
58%
Mert nem mindenkin van 20 kg felesleg, hogy 5 fokban is rövidgatyában mászkáljon..
2022. aug. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen az emberek többsége. ha 40 fok van az a baj, ha 25 fok van az a baj, ezeknek semmi se jó
2022. aug. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
31%

Kérdező, lehet, hogy most újat fogok neked mondani, viszont mivel minden ember más, ebből következik, hogy mindenkinek más a hőérzete, hőkibírása is.


Csak sok-sok gyakorlással és fejben való átállással lehetséges az, amit pl. Wim Hof is csinál. Aki nem ismeri, nyugodtan keressen rá, de úgy szerintem már mindenki ismeri, hogy a Jégember.

2022. aug. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon sokan vagyunk, akiknek megváltás, ha NINCS 30 fok. Sőt, én nem bánom, ha 25 sem.



29N (162 cm, 53 kg)

2022. aug. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%

Már nem azért, de aki plusz 5 fokban fázik, az tejbefos. :D

Ezen nincs mit szépíteni. Igaza van a kérdezőnek.

Én lazán kimegyek még januárban, mínusz tíz fokban is rövidujjú pólóban az utcára és semmi bajom nem lett tőle soha.

Mielőtt még valamelyik nyápic elkezdene kötekedni, leírom, hogy nem vagyok sem kövér, sem varázsló, sem buddhista szerzetes, sem szibériai medvevadász. :D

Egy átlagos testalkatú, az elvárhatónál valamivel edzettebb személy vagyok. (165 cm, 57 kg.)

Érdekes, hogy élnek emberek a Sarkkörökön túl is, mínusz 50 fokban is és ők mégsem hisztiznek.

Az emberiség nagy része viszont már megérett a pusztulásra. Rosszul lesznek egy tűszúrástól, nem tudnak lefutni tíz kilométert, kidőlnek egy megfázástól.

Mégis mit lehetne várni az ilyenektől? Elárulom: az ég világon semmit. Pont azért hisztiznek, mert semmi másra nem képesek.

2022. aug. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
10%

"Érdekes, hogy élnek emberek a Sarkkörökön túl is, mínusz 50 fokban is és ők mégsem hisztiznek."


1. ők oda születtek, az ő szervezetük ehhez edzőtött hozzá már születésükkor

2. ők se rövidujjú pólóban és rövidgatyában flangálnak odakint, hanem felöltöznek

3. az, hogy itt trágárszóval illeted a többieket, az csak téged minősít. Lehetsz te oltári vagány, hogy nem fázol mínusz fokban rövidujjú felsőben, ha annyi agyi érettséged sincs, hogy megértsd, hogy mindenkinek más a hőérzete és ez nem gyengeségtől függ, hanem hogy különbözőek vagyunk.

Sőt, aki edzi magát télen a hidegen, mint már említettem fentebb is a 6. válaszomban, amit szépen leszavaztak (gondolom egyik leszavazó se nézett utána Wim Hof-nak), az jobban bírja a hideget.


Én, amióta olvastam a könyvét, minden este hidegzuhannyal fejezem be az esti fürdésemet és semmi bajom sincs. Viszont én ennek ellenére se fogok 5 fokban rövidujjú felsőben kimenni, mert fázós típus vagyok.


Aki nem képes megérteni és elfogadni, hogy különbözőek vagyunk, különböző képességekkel, az ugyanolyan agyilag éretlen, mint a kérdező és a 8-as válaszoló.


Ti jobban bírjátok a hideget..és? Magánügy. Más, meg másban jobb, mint ti.. mégse köti az orrotokra ekkora nagy egóval.

2022. aug. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%

"ők oda születtek, az ő szervezetük ehhez edzőtött hozzá már születésükkor"

Nem mindegyikük született oda. Igaz, hogy kevesen, de vannak, akik felnőttként költöznek hideg területre. És mégsem hisztiznek.

De ennyi erővel nagy valószínűséggel te is egy olyan országban születtél, ahol 5 fok is szokott lenni. Tehát a te szervezeted is bőven elég edzett az 5 fokhoz.


"ők se rövidujjú pólóban és rövidgatyában flangálnak odakint, hanem felöltöznek"

Nemrég láttam olyan videót oroszokról, ahol egy szál fürdőgatyában mentek be az egy-két fokos vízbe. :D


"ha annyi agyi érettséged sincs, hogy megértsd, hogy mindenkinek más a hőérzete és ez nem gyengeségtől függ, hanem hogy különbözőek vagyunk"

Hát, persze. Aki 110 kiló, az sem kövér, csak különbözőek vagyunk. Ja, mégsem.

Inkább azok az emberek éretlenek agyilag, akik mindenen úgy sírnak, mint a kisgyerekek.

"Brühühü, hideg van! Brühühü, fáj a szuri helye!"

Szánalmas ez a viselkedés.


"Én, amióta olvastam a könyvét, minden este hidegzuhannyal fejezem be az esti fürdésemet és semmi bajom sincs."

Én meg nem olvastam semmit ebben a témában, mégsincs bajom a hideg víztől.


"Viszont én ennek ellenére se fogok 5 fokban rövidujjú felsőben kimenni, mert fázós típus vagyok."

Az már a te dolgod. De akkor ne bámuld meg azokat az embereket, akik nem ilyen nyápicok és ne szólogass be másoknak azért, mert nem hordanak kabátot meg pulóvert. Ugyanis a kényes emberek rendszerint ezt szokták csinálni.


5 fokban fázni már nem a különbözőségről szól, hanem csakis a hisztiről. Hisztizni pedig a kisgyerekek szoktak. Tehát nem mi vagyunk itt a legéretlenebbek. :D


"Más, meg másban jobb, mint ti.. mégse köti az orrotokra ekkora nagy egóval."

Hidd el, nem olyan ritka jelenség ez.

2022. aug. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!