Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 24 éves vagyok. Nyár végen...

24 éves vagyok. Nyár végen töltöm be a 25öt. Szerintetek egy 25 éves nő/lány még fiatalnak számít? Bocsi, lehet hülyeséget kérdezek, de én hetek óta ebbe vagyok belebetegedve, hogy mostmár vége mindennek és öreg leszek.

Figyelt kérdés
Más is van aki így érzi? Egyébként általában 18-20nak néznek, tehát ez egy pozitívum, én sem érzem magam ettől idősebbnek... de mégis a 25 az annyira soknak tűnik. Egyáltalán hány éves korig számít egy nő fiatalnak?

márc. 15. 19:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Igen
márc. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
32 évesen fiatalnak érzem magam, munkahelyen lévő férfiak "girl"-ként hivatkoznak rám, ami nekem is fura, de ok.
márc. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Még nem vagy öreg.
márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

Én 22 vagyok, de szerintem a 25 is még fiatal.


Pl 25 évesen sem leszek elég 'felnőtt' ahhoz, hogy gyereket tervezzek (amúgy szeretnék, csak nem ennyire fiatalon, pedig a stabil kapcsolat és munkahely adott már most is hozzá)

márc. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

40-50 fölött leszel már nem fiatal.

25 az még tök fiatal.

márc. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Seila ***** válasza:
88%
Attól függ hogy kinek milyen a kinézete.
márc. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Rám 35 évesen is fiatal nőként utalnak az idősek, ez mondjuk nekem már fura, de lehet igazuk van. Elég babás az arcom.

Te még fiatal vagy tényleg.

márc. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Hát nyilván nem vagy már fiatal.
márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Az hogy ki számít fiatalnak, mindig viszonyítás kérdése. 30 vagyok, én most azt mondanám, hogy fiatal vagy, de mondjuk egy 16 éves szerint te már minden vagy, csak nem fiatal. Egy 80 éves pedig még 50 évesen is fiatalként fog rád gondolni.
márc. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
Persze hogy fiatal vagy meg. Csak sajnos ez nem fog igy maradni es minel idősebb vagy valahogy az idő is egyre jobban repül en ezt figyeltem meg. Szoval az viszont baj, hogy ennyire rettegsz az öregedestől.
márc. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!