Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen életet élnél, ha ezek...

Milyen életet élnél, ha ezek lennének a lehetőségeid? Hogy nézne ki egy napod?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy 30 éves vagy, saját lakásban laksz Budapest belvárosában.

Van egy fix bevételed, ami havi 4-500 forint (befektetések hozama).


Mellette dolgozol, otthonról, részmunkaidőben minden nap 16-20 óra között (ügyfélszolgálat, panaszkezelés). Kapsz érte +200e forintot.


Nincs barátod/barátnőd/gyereked.


márc. 16. 21:44
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
kimaradt az "ezer" .. havi 4-500e forint! Tehát nem 500 forint :)
márc. 16. 21:46
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Valószínű tanulnék minden szabadidőmben, mert havi 400 befektetésből nem pénz, és nincs az az Isten, hogy ügyfélszolgálatozzak.
márc. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Szart, miért kellene leragadni egy ilyen életnél? Nettó 4-500k bőven elég arra, hogy az ember pár évet rászánjon arra, hogy tanuljon valamit ami érdekli, leköti és van benne persektíva, nem kell beleszakadnia, de élhet egy valóban jó, kényelmes életet általa
márc. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Kitanulnék cukrásznak mellette és megnyitnám a süteményezőmet. Így minden nap kreatív munkám lehetne.
márc. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Viszont lenni kell egy bejelentett munkádnak, ez nekem az ügyfélszolgálatos meló (ami amúgy halál, de csak 4 óra, és így könnyen túlélhető).
márc. 16. 21:59
 6/15 anonim ***** válasza:
14%
Nem mindegy hogy 30 évesen nő vagy férfi, de törekednek arra, hogy legyen barátom /barátnőm /gyerekem és baráti köröm, mert az életet egyedül élni elég vegetálasnak tűnik számomra.
márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

Mivel engem ez érdekel - és szerintem téged nem - én sorra írnám és adnám ki a könyveimet.


Mellette tanulnék (leginkább olyan nyelvet, ami érdekel) és később, ha már jól megy, ahhoz kapcsolódó állást keresnék.


Ezzel egyidejűleg pedig gyakran látogatnám a közeli menhelyeket. Kutyát sétáltatnék, macskákat simogatnék és valahogy segíteném az életüket kisebb adományokkal vagy önkéntes munkával.

márc. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#5: Miért kellene, anyuék ragaszkodnak hozzá?
márc. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én imádok túrázni, kirándulni szóval valószínűleg ezt nyomatnám.
márc. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem úgy vállalnék munkát, hogy pont a 16-20-ig tartó időszak legyen foglalt, amikor lehetne programokra menni, barátokkal, ismerősökkel találkozni, sokkal inkább reggel vagy kora délután. De azokkal is egyetértek, akik azt írják, hogy nem dolgoznék mellette, nettó 4-500 ezerből egyedül saját lakásban azért meg lehet már élni, inkább tanulnék pl. nyelvet vagy olyasmit, amihez van affinitásom, és hosszú távon arra koncentrálnék + hogyan tudnám növelni a passzív bevételem.
márc. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!