Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha cimbizhetnél híres emberekk...

Ha cimbizhetnél híres emberekkel és lehetőséged lenne minden évben tanulni egy híres embertől kik lennének ezek a híres emberek és miért és mit tanulnál szívesen ami példaképed annál a híres embernél? Mit akarnál megtanulni tőlük?

Figyelt kérdés
A kérdésem nem csak híres emberekre hanem celebekre is értendő mivel tudom, hogy van akiket csak a celebek érdekelnek. Miért őt választanád emberi tulajdonságokra vagyok kíváncsi, hogy szerintetek egy-egy híres embernek milyen emberi tulajdonsága van, ami számotokra vonzó és emiatt is kedvelitek nagyon és mit szeretnétek megtanulni tőle abban az egy évben míg mellette és vele vagytok.

2021. júl. 4. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gazdaságot, üzletet, kommunikációt, tárgyalás technikát... stb tanulnék, mondjuk tőlük 1-1 évig (nem érdeklődési sorrendben)

Bill Gates

Barack Obama

Elon Musk

Jeff Bezos

Soros György

Richard Branson

Angela Merkel

Christine Lagarde

2021. júl. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elon Musk
2021. júl. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Miért őt választanád emberi tulajdonságokra vagyok kíváncsi, hogy szerintetek egy-egy híres embernek milyen emberi tulajdonsága van, ami számotokra vonzó és emiatt is kedvelitek nagyon és mit szeretnétek megtanulni tőle és miért, abban az egy évben míg mellette és vele vagytok.


A miért szó kimaradt.


1-es a híres emberek emberi tulajdonsága is volt a kérdés, hogy miért ők a kedvencek, és milyen emberi tulajdonságok miatt lett kedvenc, illetve aki csak külső alapján választ kedvencet ott is mi volt ami szimpi volt ami miatt azt mondta, hogy a rajongója lesz? :)

2021. júl. 4. 12:07
 4/4 A kérdező kommentje:
1-es Bill Gates-től és Barack Obama-tól és Soros Györgytől én is szívesen tanulnék. Elon Musk-nak az anyukájától tanulnék csak, mert szerintem ő volt az az ember aki azzá tette a fiát aki most, és mert amennyiszer újra kellett kezdenie más országban más helyen mindig megtanult mindent. De a bitcoin-os véleményével nem értek egyet, Bill Gates ezen dologról bölcsebben nyilatkozott.
2021. júl. 4. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!